YAZARLAR

S. D. Karahaliloğlu

|
69349

Şu anda www.tiyatronline.com da yazıyor.

   "Son 19 yıldır TV, Radyo ve Gazetelerin mutfağında haber muhabiri ve sanat programcısı olarak çalışıyor. Yurt dışında, Londra Türk Radyosunda 2 yıldan fazla bir süre canlı olarak yayınlanan "Sanat Güncesi" programını hazırladı ve sundu. Uzun süre İzmir de yerel bir televizyonda hafta içi her gün yayınlanan "Sanat Gündemi" programını hazırladı ve sunuculuğunu üstelendi. 

   Program, edebiyat dünyasına katkıda bulunan yazarları, şairleri, araştırmacıları, opera, bale, tiyatro, senfoni orkestraları sanatçılarını, plastik sanatlarda eser veren ressam, heykeltıraş, seramik, fotoğraf sanatçılarını, caz festivali gibi uluslar arası festivallere katılan sanatçıları konuk olarak ağırlıyor ve eserlerini, kendi alanlarındaki çalışmaları tanıtıyordu.

  Son 11 yıldır çeşitli dergilerde tiyatro, opera, bale, senfoni orkestraları, caz festivallerini konu alan "izlenim ve söyleşi" yazıları kaleme alıyor.
 
  Şu anda www.tiyatronline.com da yazıyor.
 
   "Tiyatro, Tiyatro"  ve "Sahne" dergilerine tiyatro, opera ve bale üzerine izlenim ve söyleşi yazıları hazırlıyor.Sosyal Medya Hesapları:
Yazarın Yazıları

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir