Haber

Küçük Salon'da Şubat 2017'de

Küçük Salon'da Şubat 2017'de

2017.02.07 00:00
| |
0
|
3929


Küçük Salon’da Şubat ayında yine OTHELLO rüzgarı esecek...


Küçük Salon’da Şubat ayında yine OTHELLO rüzgarı esecek. Bu sezonun açılış oyunu olan Othello, şubat ayında yeniden tiyatro severler ile buluşacak. Emre Tandoğan tarafından sahneye kurgulanan bu kışkırtıcı Shakespeare yorumunda; Cenk Dost Verdi, Ediz Akşehir, Elif Arman ve Rukiye Yenigül rol alıyor. Oyun, 15-16-21-24-25 Şubat tarihlerinde saat 20.30’da. Biletler  http://www.biletix.com/etkinlik/UTKSE/ISTANBUL/tr ‘de   ve Küçük Salon gişede…

Küçük Salon, Şubat ayında kendi oyunlarının yanı sıra bir  çok konuk ekibe de ev sahipliği yapıyor.

"The Tangled Skirt"  Neil S. Fleckman rejisi ile Küçük Salon'da sahnelenecek. Tiyatro Kırmızı tarafından  İngilizce olarak sahnelenecek olan oyun 3-4-5 Şubat’ta 20.30'da. Oyunda Neil S. Fleckman ve Gökçe Tuncer rol alıyorlar. İki kişilik psikolojik bir gerilim olan oyun mart ayında da oynanmaya devam edecek. İngilizce olarak sahnelenecek olmasından dolayı yoğun ilgi gören performans için biletler http://www.biletix.com/etkinlik/UTKSB/TURKIYE/tr ‘de ve Küçük Salon gişede. 

Diğer bir konuk ekip ise Sahnealtı. Bora Pak’ın kaleme aldığı, Hakan Atalay’ın yönettiği oyunda Ayfer Tokatlı ve Bora Pak rol alıyorlar. “Romeo ve Juliet’in Tarifsiz Hikayesi”  isimli performans 8 Şubat Çarşamba akşamı 20.30’da sahnelenecek. Biletler http://www.biletix.com/etkinlik/UTKSH/ISTANBUL/tr ‘de ve Küçük Salon gişede.

Ve… Tiyatro 3.2.1, “Kapılar” ile Küçük Salon’da. Adından oldukça söz ettiren oyunun çevirmeni ve yönetmeni Senem Cevher. Oyuncular ise, Seray Gözler ve Asiye Dinçsoy. Ukrayna’da 2000’li yılların başları. Bir oda, iki kadın ve sayısız gerçeklik… Oyun, 10 Şubat Cuma akşamı 20.30’da ve 11 Şubat Cumartesi 15.00’da ve 20.30’da sahnelenecek. Biletler www.biletix.com/etkinlik/UTKSF/TURKIYE/tr ‘de  ve Küçük Salon gişede.

Etkinliklerimizden en güncel haberler için bizi takip edebilirsiniz.

www.kucuksalon.com
https://www.instagram.com/kucuksalon/
https://twitter.com/KucukSalon
https://www.facebook.com/KucukSalon/

Anahtar Kelimeler: küçük salon, othello, emre erdoğan, shakespeare

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir