TİYATROLAR

Tiyatro4

BİLGİLER

Durumu: Aktif
İl/ilçe: İZMİR/BALÇOVA
Adres: Oyunlar Köyü, Atletizm Sok. Blok 13 D.K1 35330
Telefon: 0537 7600410
Sosyal Medya:

Etkinlik

Henüz etkinlik eklenmemiş.
Bugün Bu Hafta Bu Ay Gelecek Ay

İlişkili İçerik
Dramaturgi Arama

  • Oyun adı, Orijinal adı, Yazar adı, Çevirmen adı bölümlerinde arama yapabilirsiniz


Bu senin için! İçerikle ilgili hata ya da önerin mi var? hemen önerebilirsin.
0
|
3821


İlişkili Kişiler

Utku Demirkaya
(Koreograf, Oyuncu)
Tümü

Hakkında

Aktarmanın yollarını arar ve bu süreçlerin sonuçlarını seyircisi ile doğrudan paylaşır.

Seyircinin tiyatro algısına yenilikler katmayı, kendini ve sanatçılarını zorlamayı, teknoloji ile bağ kurmayı, geliştirdiği yenilikleri seyircisi ile paylaşmayı ve bu esnada seyircisine güçlü bir çoşku yaşatmayı amaçlar.

Tekil değil çoğul davranmaya özen gösteren Tiyatro4, birlikte üretmek ve paylaşmak için yeni sanatçılar, yeni yeteneklerle çoğaldı.

Deneyim, yetenek ve birikimlerini Tiyatro4’e bulaştıranlar : Derya Efe Uluca, Kağan Uluca, Polat Canpolat, İlker Şahin, Alpgiray Kelem, Doruk Ordu, Aytunga Atatoprak, Nilay Gök, Uğur Engin Deniz, Oben Fıstıkoğlu, Erdem Tunalı, Nazlı Doğan, M. Nazlı Özeker, Özgür Deniz Kaya, Görkem Kara, Utku Gücoğlu, Timur Kızılkaya, Fide Türkmen, Zehra Özer, Hale Eryılmaz, Ayşe Tekeli, Deniz Erbige, Burak Talı ve Ulvi Kahyaoğlu.

teşekkürler

Bu ekibe ve tiyatromuza güvenen, destekleri ile Tiyatro4’e yeni yollar açan ve yolunda ilerlemesine katkıda bulunan isimlerini her zaman sevgi ve saygıyla andığımız destekçilerimiz. Olmasaydınız yapamazdık.

Özay Kora, Ömür Tokgöz, Yelda Telciler, Suat Çağlayan, Yalım Akın, Bahar Efe, Necip Şen, Özlem Baykal, Ulaş Deniz, Onur Acımaz, Mertcan İçten, Türker Özşekerli, Cenk Uniş, Yılmaz Şen, Unis Academy, SNF Medikal, Mavi Piksel İnternet Çözümleri, Egemen Medikal, Sahne İşleri, Farfisfon Ses Işık Sistemleri, Roset Pastaevi, Eco Dry Kuru Temizleme, Bornova Belediyesi, Ortak Sahne, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı, İzmir Fransız Kültür Merkezi, Tiyatro Nienor, Garajistanbul, Ümit İnci Elbirlik, TiyatroGuide, Mitos Boyut Yayınları, Kınay Production

Anahtar Kelimeler: tiyatro4

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE