Haber

Tiyatro Keyfi’nin eserleri Nisan ayı boyunca

Tiyatro Keyfi’nin eserleri Nisan ayı boyunca

2022.03.26 00:00
| |
0
|
1800


Kosta Kortidis’in yazdığı, Kemal Başar’ın yönettiği Ted Bundy, 1 Nisan’da Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki sergilenmeden...
TİYATRO KEYFİ NİSAN AYI BOYUNCA İSTANBUL VE ANKARA’DA!
 
Tiyatro Keyfi’nin eserleri Nisan ayı boyunca İstanbul’un yanı sıra Ankara’da da sahnelenecek.
 
Kosta Kortidis’in yazdığı, Kemal Başar’ın yönettiği Ted Bundy, 1 Nisan’da Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki sergilenmeden sonra 30 Nisanda da Ankara Panora Sanat Merkezi’nde seyircisiyle buluşacak. Gelmiş geçmiş en iğrenç seri katil Ted Bundy’nin celladıyla geçirdiği son saati anlatan, sürprizlerle dolu oyunda usta oyuncular Orhan Kılıç ve Kemal Başar rol alıyor.
 
Topluluğun ödüllü ve çok ses getiren eseri Bana Amy De, 27 yaşında hayat gözlerini yuman ünlü yıldız Amy Winehouse’un son 3 gününü müzikal formda anlatıyor. Kosta Kortidis’in yazdığı metni Kemal Başar yönetti. Müzik Savaş Alp Başar, koreografi Alpaslan Karaduman, ışık tasarımı Yüksel Aymaz imzasını taşıyor. Cansu Tekoluk, Alkış Peker, Savaş Alp Başar ve Zeynep Yaylıcıoğlu’na Savaş Alp Başar Kaan Yavuz, Anıl Birgin ve Güney Soysal’dan oluşan bir orkestranın eşlik ettiği müzikal 5 Nisanda Moda Sahnesi’nde, 21 Nisanda Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Salonunda, 23 Nisanda ise Kültüral Performing Arts’da izlenebilir.
 
Hakkı Ergök’ün öykülerinin sahneye taşındığı, konser tadında tiyatro oyunu Öylesine Hikayeler’de Kemal Başar’a Savaş Alp Başar, Kaan Yavuz, Anıl Birgin ve Güney Soysal’dan oluşan canlı orkestra eşlik ediyor. Eser 3 Nisanda Yenibosna Enver Ören Kültür Merkezi’nde sahne alacak.
 
Aziz Nesin’in klasik eseri Tut Elimden Rovni de Kemal Başar rejisiyle ve Can Atilla’nın eşsiz müzikleriyle 8 Nisanda Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda, 15 Nisanda Tatavla Sahne’de, 29 Nisanda Caddebostan Kültür Merkezi’nde sergilenecek. Eserde başarılı oyuncular Savaş Alp Başar ve Cansu Tekoluk rol alıyor.
 
Tiyatro Keyfi’nin program ve biletlerine Biletinial, Biletix, Passo ve Mobilet’ten, ayrıca gişelerden ulaşılabiliyor.
 
Instagram: tiyatro_keyfi
 
 
 
 
 
 

Anahtar Kelimeler: tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir