Haber

Tiyatro Keyfi'nde önümüzdeki sezon...

Tiyatro Keyfi'nde önümüzdeki sezon...

2019.07.29 00:00
| |
0
|
3566


Tiyatro Keyfi bu sezondan her Cuma ve Cumartesi düzenli olarak Beyoğlu'ndaki Grand Pera'da perde açacak.

Tiyatro Keyfi bu sezondan itibaren ülkemizde estetik cerrahinin önde gelen kuruluşlarından Be Aesthetic ile birleştirdiği markasıyla, tüm eserleriyle her Cuma ve Cumartesi düzenli olarak Beyoğlu'ndaki Grand Pera'da perde açacak. Eylül, Ekim ayı oyun programı ve biletler şimdiden Biletix'te. Topluluk İstanbul'da yaşayan ve şehri ziyarete gelen yabancıların da izleyebilmesi için "Gözlerin Ardında Müzikal" ve "Bana Amy De - Amy Winehouse" adlı eserlerini İngilizce üst yazıyla sergiliyor. Ayrıca Tiyatro Keyfi'nin oyunları Hopi'lilere %30 indirimli sunuluyor.

Tiyatro Keyfi'nin bu sezon sergileyeceği eserler:


* Gözlerin Ardında Müzikal
* Bana Amy De - Amy Winehouse
* Öylesine Hikayeler 
* Cyrano de Bergerac (Rock kabare)
* Helikopter
* Kırık Boynuzun Hikayesi (Çocuk oyunu)
* Küçük Prens (Gençlik oyunu)

GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL
Londra, Jaffa, Amsterdam, Lahey, Lefkoşa, Gazimağusa, Sibiu gibi yurtdışı turnelerde boy gösteren, uluslararası festivallerin açılış, kapanış oyunu olan, ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden 5 ödüllü "Gözlerin Ardında Müzikal", metin, hareket ve müziğin uyumunu tadacağınız, oyuncu ve müzisyenlerin sahnenin üstünde ve seyircinin arasında birlikte acı duyduğu, birlikte neşelendiği, yaşama sevinci dolu, özel bir yapım. Nava Semel yazdı, Kemal Başar yönetti. Müzikler Özgün Uğurlu, koreografi Alpaslan Karaduman imzasını taşıyor. Çok ödüllü eserde Eda Kandulu'na Kemal Başar ile orkestra ve dansta Nejat Dimili, Melike Çetin, Ziya Serkan Doğan ve ERkan Çelebi eşlik ediyor. İstanbul'un kalbindeki Grand Pera'da 27 Eylülden itibaren dilerseniz bistro masanızda ikramlarla, dilerseniz içeceklerinizle koltuğunuzda keyifle izleyebileceğiniz, kendinizi akustik müzik, tiyatro ve dansın uyumuna bırakacağınız bir eser.

BANA AMY DE - AMY WINEHOUSE
Tiyatro Keyfi, Amy Winehouse'un kısa ama çarpıcı hayatını 28 Eylülden itibaren sahneye taşıyor. Kosta Kortidis yazdı, Kemal Başar yönetti. Oyunun orijinal müzikleri Savaş Alp Başar, koreografisi Alpaslan Karaduman tarafından yapıldı. Ceylan Yılmaz, Alkış Peker, Savaş Alp Başar ve Didem Karataş'a güçlü bir orkestra eşlik ediyor. Oyuncu ve müzisyenlerin sahnede ve seyircinin arasında birlikte acı duyduğu, birlikte keyif aldığı özel bir yapım. İstanbul'un kalbindeki Grand Pera'da dilerseniz bistro masanızda ikramlarla, dilerseniz içeceklerinizle koltuğunuzda izleyebileceğiniz, kendinizi canlı rock müzik, tiyatro ve dansın uyumuna bırakacağınız eşsiz bir eser.

ÖYLESİNE HİKAYELER
Kemal Başar’ın sahnede ve seyircinin arasında Hakkı Ergök’ün çağdaş öykülerini anlattığı, hepimizin çocukluğundan, gençliğinden, bugününden, yarınından bir şeyler bulabileceği özgün bir yapım. Sanatçılar albümlerinden şarkıları da seyirciyle birlikte söylüyor. İstanbul'un kalbindeki Grand Pera'da 19 Ekimden itibaren dilerseniz bistro masanızda ikramlarla, dilerseniz içeceklerinizle koltuğunuzda izleyebileceğiniz, kendinizi canlı akustik müzik, edebiyat ve tiyatronun uyumuna bırakacağınız interaktif bir eser.

Anahtar Kelimeler: tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir