SAHNELER

Altkat Sanat - Kadıköy

Etkinlik

Henüz etkinlik eklenmemiş.
Bugün Bu Hafta Bu Ay Gelecek Ay

Sahneye Ulaşım

İlişkili Haberler
Dramaturgi Arama

  • Oyun adı, Orijinal adı, Yazar adı, Çevirmen adı bölümlerinde arama yapabilirsiniz


Bu senin için! İçerikle ilgili hata ya da önerin mi var? hemen önerebilirsin.
|
9653

Sahne Hakkında

Hızla değişen dünya, tüketime dayanan ilişkiler bütünü ve tiyatro. Altkat Sanat, 2012 yılında böylesi bir tablo hüküm sürerken üretimlerde bulunmak adına kapılarını araladı. Sergilediği oyunlarla insan’ın dünü, bugünü ve yarınına ışık tutmayı amaçladı.

Altkat Sanat bünyesinde Temel Tiyatro, Konservatuara Hazırlık, Pantomim, Gençlere Tiyatro eğitimlerinin yanı sıra Çağdaş Dans, Yaratıcı Yazarlık vb. başlıklarda sıklıkla workshoplar düzenlenmektedir.

Sanatsal çaba, insan olmanın gereklerini yerine getirecek bir öğedir hiç kuşkusuz. Altkat Sanat, bu bilinçle hareket ederek, ‘insan’ı merkeze koyarak varlığını sürdürecektir. Size iyi bir deneyim kazandırmanın yanında, nitelikli alternatif tiyatroların oyunlarını da sizlerle buluşturmak niyetindeyiz. Diğer taraftan; tiyatro gruplarına, tiyatro provalarına ve kimi firma toplantılarına da ev sahipliği yapabilecek bir mekana sahibiz.

Organizasyon başlığında Altkat Sanat; Pantomim,Canlı Heykel, Meddah konseptleri ile size gerekli olan alt yapı hizmetini sunabilmektedir. Böylelikle hedef kitlenizin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilir ve görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: altkat sanat

0
|
96530 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE