Haber

"Şafakta Buluş Benimle" Enka Sahnesinde

2018.02.22 00:00
| |
0
|
3923


Kültür sanatın daimi destekçisi ENKA Kültür Sanat, 27 Şubat Salı akşamı DOT ekibini sahnesine konuk ediyor.

Kültür sanatın daimi destekçisi ENKA Kültür Sanat, 27 Şubat Salı akşamı DOT ekibini sahnesine konuk ediyor. “Şafakta Buluş Benimle” adlı oyun, dokunaklı bir aşk ve kayıp hikayesini ele alıyor.


ENKA Kültür Sanat İbrahim Betil Oditoryumu’nda 27 Şubat Salı akşamı sahnelenecek “Şafakta Buluş Benimle”, DOT oyuncularının güçlü yorumuyla ENKA seyircisiyle buluşuyor. Bir tekne kazasından kurtulan iki kadının, bambaşka ruh halleri içinde birbirine tutunmaya ve evlerine dönüş yolunu bulmaya çalışmasını konu alan oyunda, Esra Ruşan ve Berfu Öngören rol alıyor.  


Oyunun kahramanları Robyn ve Helen’in duygusal öykülerine odaklanan oyun, Murat Daltaban’ın yönetmenliğinde sahneye taşınıyor. Hikayeyi el üstünde taşıyan başarılı oyunculuklarla ENKA izleyicisiyle buluşacak oyun, saat 20.30’da başlıyor. 

Tam: 60 TL ve Öğrenci: 30 TL olarak fiyatlandırılan “Şafakta Buluş Benimle” performansının biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

30. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın, 5 Nisan tarihine kadar devam edecek etkinlik programı için facebook.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: şafakta buluş benimle, enka ibrahim betil oditoryumu, dot

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir