Haber

Çılgın Zamanlar Ataköy ve Şişli'de!

Çılgın Zamanlar Ataköy ve Şişli'de!

2024.05.05 00:00
| |
0
|
502


Çılgın Zamanlar, Şubat ve Mart aylarında yaptığı büyük Anadolu turnesinden sonra İstanbul'da sahnelenmeye devam ediyor.

Yılın komedi yapımı ödüllü "Çılgın Zamanlar", Şubat ve Mart aylarında yaptığı büyük Anadolu turnesinden sonra İstanbul'da sahnelenmeye devam ediyor. 

9 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.30'da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi'nde, 28 Mayıs Salı akşamı saat 20.30'da ise Tiyatro Keyfi'nin ana salonu olan Şişli Tiyatrosu'nda İstanbul seyircisiyle buluşacak olan komedi, güçlü oyuncularıyla dikkat çekiyor.

Sam Bobrick’in, seyircinin büyük ilgi gösterdiği, Hazım Körmükçü, Kemal Başar, Artemis Karaman, Zeynep Yaylıcıoğlu ve Caner Nalbantoğlu'nu bir araya getiren dünyaca ünlü, sürprizlerle dolu çılgın komedisi, Türkiye’de ilk kez, Tiyatro Keyfi tarafından, Kemal Başar rejisiyle sergileniyor.

Oyunun konusu şöyle: Miles, otuz yıllık karısını yarı yaşında bir kadınla evlenmek için terk etmiştir ve oyunun başında her şeye sahip görünmektedir. Çekici bir eş, iyi bir iş, güvenilir bir ortak, güzel bir ev, evliliğinde mutlu bir kız… Ancak olaylar pek beklediği gibi gitmez.

Çılgın Zamanlar’ın biletlerine Biletinial, Biletix, Bubilet, Passo, Mobilet ve oyun günü tiyatro gişesinden ulaşılıyor. Rezervasyon ise 05461009634 nolu telefona yapılıyor.

Anahtar Kelimeler: Çılgın Zamanlar, tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir