Haber

"Öylesine Hikayeler" Kadıköy'de

2022.08.05 00:00
| |
0
|
1582


Kemal Başar’ın seyirciyle oldukça sıcak bir iletişim kurarak Hakkı Ergök’ün kah eğlenceli, kah hüzünlü öykülerini içten bir ifadeyle sunduğu...

KONSER TADINDA TİYATRO OYUNU “ÖYLESİNE HİKAYELER” AÇIK HAVADA, KADIKÖY SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR.
 
Kemal Başar’ın seyirciyle oldukça sıcak bir iletişim kurarak Hakkı Ergök’ün kah eğlenceli, kah hüzünlü öykülerini içten bir ifadeyle sunduğu, orkestra eşliğinde şarkılar da söylediği interaktif eser, 17 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21.00’de Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda Kadıköy seyircisiyle buluşuyor. 


“Ve bir adam girdi sahneye tüm doğallığıyla, sıcak, kanırtmayan bir edayla. Başladı bize yüreğe dokunan hikayeler anlatmaya, garip tonlamalardan uzak, artistik biçimlerden arındırılmış, mahallemizde bize bizi anlatan bizden biri gibi. Araya serpiştirdiği şarkılarıyla ki yorum müthiş, usta bir meddahı seyrettik, hep güzel bir enerjiyle.” (Erdal Yıldırım)

"Bir valize sığmış yaşam. Neler yok ki o valizde. Çocukluk, ilk aşk, gençlik aşkları, kıskançlıklar, hayal kırıklıklarından başlayarak geçmişin sorgulanması. Kemal Başar'ın duru sesinden dinlediğimiz üzere "Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan" ya sonunda. İşte öyle. Aşklar, ihanetler, ölümlerle ilerleyen yaşamlarımız. Gülümseten, hüzünlendiren hikayeler. İnsana ait her şey." (Neriman Uysal)

ÖYLESİNE HİKAYELER

Yazan: Hakkı Ergök
Yöneten: Kemal Başar
Işık Tasarımı: Yüksel Aymaz

Orkestra: Savaş Alp Başar (solist/elektro gitar), Anıl Birgin (elektro gitar), Kaan Yavuz (bas gitar/vokal), Güney Soysal (davul), Emre Özer (çello).

Tiyatro Keyfi yapımı eserin biletlerine Biletix, Biletinial, Passo ve Mobilet’ten ve gösterim günü gişeden ulaşılabiliyor. Rezervasyon: 05461009634
 

Anahtar Kelimeler: öylesine hikayeler, tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir