Haber

Paket Servis Kats Sahnede

Paket Servis Kats Sahnede

2017.12.11 00:00
| |
0
|
4832


Tiyatro Şenay’ın fırından yeni çıkmış muhteşem komedi oyunu “Paket Servis”; buram buram intikam kokuyor!
 
TİYATRO ŞENAY’IN  “PAKET SERVİS”İ BURAM BURAM İNTİKAM KOKUYOR!
 
Tiyatro Şenay’ın fırından yeni çıkmış muhteşem komedi oyunu “Paket Servis”; buram buram intikam kokuyor! Genç oyuncular Ceren Kaplakarslan, İlkem Ulugün ve Cengiz Orhonlu’nun birlikte rol aldığı, Onur Şenay’ın yönetmenliğini üstlendiği “Paket Servis”; erkekler tarafından sürekli kandırıldıklarını ve erkeklerin hep önlerine geçtiklerini düşünen iki kadın ile intikam almak istedikleri ilk kurbanlarının hikâyesini anlatıyor. “Paket Servis”, 19 Aralık Salı akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de!
 
 
Hayatta var olmaya çalışan, ev arkadaşı 2 genç kız, erkeklerin hep kendilerini kandırdıklarını ve önlerine geçtiklerini düşünürler. Erkek dünyasında kadın olarak yaşamanın güçlüklerini ve erkeklerin kadınlara istediklerini yaptıklarını konuşurken bu duruma karşı koymaya karar verirler. Hatta, erkeklerden intikam almak üzere harekete geçerler. Artık sadece, ilk kurbanlarının kim olacağına karar vermeleri gerekmektedir. Aslında kurban çok uzakta değildir, sadece başına geleceklerden haberi yoktur... 
Tiyatro Şenay'ın, konusuyla herkesi meraklandıran yeni oyunu “Paket Servis”, izleyen herkesi hem heyecanlandıracak hem de çok güldürecek. Siz de erkeklerin dünyasında yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz, rekabetin dürüst olmadığına mı inanıyorsunuz, farklı bir bakış açısı mı arıyorsunuz? O zaman “Paket Servis”  tam size göre bir oyun.
 
Eğlenceli ve hareketli hikâyesiyle “Paket Servis”, genç oyuncular Ceren Kaplakarslan, İlkem Ulugün ve Cengiz Orhonlu’yu sahne üstünde bir araya getiriyor. Darlene Craviotto’nun kaleme aldığı, Zeynep Küpeli’nin Türkçeleştirdiği “Paket Servis”in yönetmen koltuğunda Onur Şenay oturuyor. Dekorunu Sırrı Topraktepe’nin hazırladığı, fotoğraflarını Fethi Karaduman’ın çektiği, afiş tasarımını Berkcan Okar’ın yaptığı oyun, Gayrettepe KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor. 
 
Tiyatro Şenay’ın tek perdelik yeni oyunu “Paket Servis”; 19 Aralık 2017, Salı akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Başlama saati 20.30 olan oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.
 
Bilgi için: biletix.com
www.tiyatrosenay.com
www.katssahne.com
 
Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21
 
“PAKET SERVİS”
TİYATRO ŞENAY
 
Yazan: Darlene Craviotto
Çeviren: Zeynep Küpeli
Yöneten: Onur Şenay
Dekor : Sırrı Topraktepe
Fotoğraf: Fethi Karaduman
Afiş Tasarım: Berkcan Okar
 
Oyuncular 
Ceren Kaplakarslan
İlkem Ulugün
Cengiz Orhonlu
 
Prodüksiyon
KATS Sahne

Anahtar Kelimeler: kats sahne, paket servis, tiyatro şenay

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir