Haber

Moi Sahne’de Bu Hafta

Moi Sahne’de Bu Hafta

2017.02.20 00:00
| |
0
|
4080


İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 20-26 Şubat haftası; tiyatro oyunları, konserler ve gösterilerle dolu olacak

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 20-26 Şubat haftası; tiyatro oyunları, konserler ve gösterilerle dolu olacak
Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne birbirinden keyifli tiyatro oyunlarına, konserlere ve sahne gösterilerine ev sahipliği yapacak. Etkinlik takvimi ise şöyle:

21 Şubat Salı günü saat 20.30’da ‘Şimdi Ne Olacak’ oyunu
Erkan Gündüz’ün yazdığı ‘Şimdi Ne Olacak’ adlı oyunu İrfan Kangı yönetiyor. Oyun sevdiği için mücadele eden bir gençle evliliği deneme tahtası olarak gören damadın komedisini anlatıyor. Bir kız isteme merasimi ne kadar zor olabilir ki, sorusuna kahkaha dolu bir yanıt veren oyun, hızlı temposu, deneyimli oyuncu kadrosu ve sürprizleriyle izleyiciye keyifli bir akşam yaşatıyor. Oyunda Ferdi Akarnur, Dost Elver, Kerem Poyraz Kayaalp, Burçin Abdullah, Suat Güzey, Devrim Atmaca ve Soner Enmutlu rol alıyor.

 22 Şubat Çarşamba günü saat 20.30’da Ali Poyrazoğlu’nun tek kişilik oyunu ‘Ödünç Yaşamlar’
Ali Poyrazoğlu kendi yazıp yönettiği ‘Ödünç Yaşamlar’ adlı oyununda güldürü ustalığıyla yaşam koçluğunu birleştiriyor. Sanatçının küçük öykülerle beslediği tek kişilik komedi oyunu; özel yaşamında, kendinde, iş yaşamında, aşk hayatında farkı yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üstüne güldürürken düşündürüyor. 

23 Şubat Perşembe günü saat 20.30’da Sermiyan Midyat’ın tek kişilik oyunu ‘Sermiyan Midnight’
Daha önce ‘Ay Lav Yu’, ‘Hükümet Kadın’ ve ‘Hükümet Kadın 2’ filmlerinde senaristlik, yönetmenlik ve oyunculuk yapan Sermiyan Midyat, kendi yazıp yönettiği stand-up gösterisiyle izleyiciyle buluşuyor. Sanatçı tek kişilik gösterisi Sermiyan Midnight’ta çocukluğundan başlayarak günümüze kadar yaşadıkları ve oyunculuğa ve hayata dair meselelerini komedi yoluyla paylaşıyor. 

24 Şubat Cuma günü saat 21.00’da ‘Erkan Oğur&İsmail Hakkı Demircioğlu’ konseri
Fizy Kış Konserleri kapsamında düzenlenen Erkan Oğur&İsmail Hakkı Demircioğlu konserinde, sanatçılar Anadolu’nun eski türkülerini yorumluyor. 

25 Şubat Cumartesi günü saat 21.00’da ‘Gökhan Türkmen’ konseri
Fizy Kış Konserleri kapsamında düzenlenen Gökhan Türkmen konserinde, sanatçı sevilen şarkılarını seslendirecek.


 
26 Şubat Pazar günü saat 13.00 ve 15.00’da ‘Harika Kanatlar’, saat 20.30’da ‘Topuklu Terlik Süt Yapar’
TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı ‘Harika Kanatlar’ Türkiye turnesinde müzikal sahne gösterisiyle MOİ Sahne’de çocuklarla buluşacak. Oyun aynı gün saat 13.00’da ve 15.00’da oynanacak.


Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun yeni sezon oyunu ‘Topuklu Terlik Süt Yapar’ adlı komedi oyunu MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Figen Şakacı’nın “Pala Hayriye” romanında geçen “Pişti” hikâyesinden uyarlanan oyun, 40’lı yaşlarına merdiven dayamış, cinsiyet rolleriyle benliği arasında sıkışmış bir kadının, anne olup olmamakla; dünyaya bir türlü ayak uyduramamakla ilgili git-gellerini mizahi bir dille anlatıyor.  Yönetmenliğini Görkem Şarkan’ın yaptığı oyunda; Yeşim Kocak, Durul Bazan, Ali İl, Füsun Kostak, İpek Türktan Kaynak, Mert Aykul rol alıyor. 

Etkinliklerin biletleri www.biletix.com’dan ve MOİ Sahne gişesinden temin edilebiliyor. Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi www.moisahne.com adresinden alınabiliyor.

Anahtar Kelimeler: moi sahne

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir