Haber

MOİ Sahnede Gelecek Hafta Programı

MOİ Sahnede Gelecek Hafta Programı

2017.05.05 00:00
| |
0
|
4707


İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 8-14 Mayıs haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak.

Etkinlik takvimi şöyle:

9 Mayıs Salı günü; saat 20.30’da Abdullah Şahin Tiyatrosu ile komedi oyunu ‘Şaşkın’

‘Şaşkın’ uzun yıllar aradan sonra karşılaşan iki yakın arkadaşın birbirlerinin farklı hayatlarını sorgulamasını konu alıyor. Biri; varlıklı, atak, iş bitirici ve eğlenceli diğeri ise şaşkın ve utangaç olan iki arkadaş, birbirlerinin farklı hayatlarına dahil oluyor. İki yakın arkadaştan şaşkın olan evlenmeye karar verdiğinde ise asıl şaşkının kim olduğu konusu kahkaha dolu bir sorgulamayla seyirlik bir komedi sunuyor. Gökçe Seçi’nin yazdığı Abdullah Şahin’in yönettiği komedi oyununda; Abdullah Şahin, Suna Yıldızoğlu, Ortans Kıvanç, Yusuf Atala, Toygun Ateş, Dilek Karaduman, Aylin Altunkaya, Ceren Bayır, Sinem Çınar rol alıyor.

12 Mayıs Cuma günü; saat 21.00’da ‘Hakan Altun’ konseri

Fizy Kış Konserleri kapsamında düzenlenen konserde, fantezi müziğin başarılı ismi Hakan Altun sevilen şarkılarını seslendirecek.

13 Mayıs Cumartesi günü; saat 21.00’da ‘Mor ve Ötesi’ konseri

Fizy Kış Konserleri kapsamında düzenlenen konserde Türk rock müziğinin başarılı temsilcisi Mor ve Ötesi geçmişten bugüne sevilen şarkılarını seslendirecek.

14 Mayıs Pazar günü; saat 13.00’da çocuk oyunu ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ ve saat 19.00’da ‘Yetersiz Bakiye’

Televizyon ekranlarında çocukların severek izlediği ‘Canım Kardeşim’in yepyeni müzikali ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Oyun; eğlenmek ve güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayar oynanmaması gerektiğini anlatıyor. Oyuna Barış Manço karakteri gibi sürpriz tiplemeler de katılıyor. Danslı ve müzikli oyun, çocukların da dahil olduğu bir eğlenceye dönüşüyor.

Yetersiz Bakiye; kredi kartı borçları yüzünden evlerindeki odalarını iki kişiye kiraya vermek zorunda kalan evli bir çiftin komedisini anlatıyor. Odaları kiralayanlardan biri evli adamın borcu olduğu mafya babası diğeri ise direk dansçısı olunca işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Mizah Sanatçısı Murat Kürüz’ün yazıp yönettiği oyunda; Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Eylül Öztürk ve Cengiz Şahin rol alıyor.

Etkinliklerin biletleri www.biletix.com’dan ve MOİ Sahne gişesinden temin edilebiliyor. Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi www.moisahne.com adresinden alınabiliyor.

Ayrıntılı Bilgi

Mall of İstanbul, MOİ Sahne

Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey

Başakşehir/İstanbul www.moisahne.com Instagram: @moisahne Tel: 0212 801 10 88/ 400

Anahtar Kelimeler: moi sahne, yetersiz bakiye

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir