Haber

Komik Para Sahne Tozu Tiyatrosu'nda

Komik Para Sahne Tozu Tiyatrosu'nda

2019.11.04 00:00
| |
0
|
4115


Çağlar İşgören'in yönettiği Komik Para oyunu seyirci ile buluşmaya devam ediyor...

Sahne Tozu Tiyatrosu, “Komik Para” isimli komedi oyunuyla perdelerini açarak, İzmir seyircisi ile buluştu.

2019-2020 sezonunda Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi'nin perdeleri Komik Para adlı komedi oyunu ile açıldı.Ray Cooney'in yazdığı Komik Para oyunu seyirciler tarafından yoğun ilgi gördü ve tüm salon ayakta alkışladı. Haldun Dormen'in dilimize çevirdiği Komik Para adlı tiyatro oyununun yönetmenliğini ise Çağlar İşgören üstleniyor. Oyunun prömiyerinde konuşma yapan Çağlar İşgören sezon boyunca farklı ve yeni tiyatro oyunlarını İzmir seyircisi ile buluşturacaklarını bildirdi.

Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncularının sergilediği Komik Para,  Kasım ayı boyunca  her cuma ve cumartesi 20.00'de, her pazar ise 14.00'de tiyatroseverlerle buluşacak. 

Seyircileri gülme krizine sokan Komik Para oyunu, para dolu bir çantanın bulunmasıyla başlıyor. Oyunun konusu: Canan, kocası Hulusi'nin doğum günü için hazırlık yapmaktadır. Akşam yemeğine yakın arkadaşları Volkan ve Betül gelecektir. Canan hazırlık yaparken Hulusi eve gelir; fakat hâli epey tuhaftır. Hulusi'nin çantası otobüste bir başkasının çantasıyla karışmıştır. Çantanın içinden ise yüklü miktarda para çıkar! Hulusi kimse çantanın onda olduğunu anlamadan Türkiye'den kaçmayı planlamaktadır. Fakat Hulusi planlar yaparken olaya iki polis memuru, bir taksi şoförü ve arkadaşları Volkan ile Betül'ün de dahil olmasıyla işler içinden çıkılamayacak bir hâl alır. Fakat hepsi bu kadar değildir, Hulusi ve Canan'ın kapısını davetsiz bir misafir daha çalacaktır!

Oyunun biletleri Sahne Tozu Tiyatrosu gişesinden, www.sahnetozu.com adresinden ve Biletix'ten satın alınabilir. Ayrıca tiyatronun internet sitesinden güncel programlara ulaşılabilir. Gişe: 0232 4418954

Anahtar Kelimeler: sahne tozu, sahnetozu tiyatrosu, komik para

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir