Haber

Kasım Ayında Sahne Pulcherie'de!

Kasım Ayında Sahne Pulcherie'de!

2017.10.24 00:00
| |
0
|
4553


Beyoğlu'nda 2013 yılından beri çeşitli tiyatro, performans ve dans etkinliklerine ev sahipliği yapan Sahne Pulcherie, Kasım ayında yine dopdolu.

Beyoğlu'nda 2013 yılından beri çeşitli tiyatro, performans ve dans etkinliklerine ev sahipliği yapan Sahne Pulchérie, Kasım ayında yine dopdolu. Bu ay Sahne Pulchérie'de izlenebilecek olan tiyatro oyunları arasında Batı (Kirpi Tiyatro), Macbeth - İki kişilik Kabus (Tiyatro Bereze), Tehlikeli Oyunlar ve Sevgili Arsız Ölüm - Dirmit (Seyyar Sahne) yer alıyor. Ayrıca bu ay, 2008 Fransız yapımı Martin Provost'un bol ödüllü Séraphine filmini türkçe altyazılı olarak İstanbul Fransız Kültür Merkezi işbirliğiyle Sahne Pulchérie'de izlemek mümkün olacak.    

Kasım Ayında Sahne Pulchérie'de: 

4 Kasım Cumartesi:  Séraphine – Film Gösterimi / Ücretsiz Etkinlik
11 Kasım Cumartesi: Macbeth - İki Kişilik Kabus – Tiyatro Bereze
17 Kasım Cuma: Tehlikeli Oyunlar – Seyyar Sahne
18 ve 25 Kasım Cumartesi: Batı – Kirpi Tiyatro
24 Kasım Cuma: Sevgili Arsız Ölüm - Dirmit – Seyyar Sahne

Sahne Pulchérie Hakkında: 

2013 yılında Arzu Bigat Baril’in sanat yönetmenliğinde açılan Sahne Pulchérie, Beyoğlu'nun keyifli bir sokağında, tiyatroyla beraber çağdaş dans, performans, kukla oyunu gibi farklı sahne sanatlarına yıllardır ev sahipliği yapıyor. Sezon gösterilerinden bir seçki sunma hedefiyle yola çıkan Sahne Pulchérie'nin bugüne dek ağırladığı topluluklar arasında, Semaver Kumpanya, Tiyatro Adam, Çıplak Ayaklar Kumpanyası, Hayal Perdesi, Seyyar Sahne, Kirpi Tiyatro ve Yolcu Tiyatro gibi birçok isim yer alıyor. Seyircilere cuma ve cumartesi akşamları kapılarını açan Sahne Pulchérie'deki tüm oyunlar Fransızca veya İngilizce üst yazıyla sahneleniyor. 

Ezgi Sahne Pulchérie
[email protected]

Facebook.com/SahnePulcherie
Twitter.com/SahnePulcherie
Instagram.com/sahnepulcherie

Anahtar Kelimeler: sahne pulcherie, tehlikeli oyunlar

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir