Haber

Kahkaha dolu oyun ‘Kocamın Nişanlısı’

Kahkaha dolu oyun ‘Kocamın Nişanlısı’

2017.02.24 00:00
| |
0
|
4046


İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, komedi oyunu Kocamın Nişanlısı’nı izleyiciyle buluşturuyor.

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, komedi oyunu Kocamın Nişanlısı’nı izleyiciyle buluşturuyor. Oyun 27 Şubat 2017 Pazartesi akşamı saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir

Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne, seçkin tiyatro oyunlarını sanatsevere sunmaya devam ediyor. ‘Kocamın Nişanlısı’ adlı oyun Ferdi Merter yönetmenliğinde izleyiciyle buluşuyor.
 
Sadık Şendil’in kaleme aldığı oyun, karısından boşanmadan bir başkasıyla evlenen bir adamın komedisini konu alıyor. Oyunda, kocasının nişanlandığını öğrenen kadın boşanmaktan vazgeçiyor ancak bir kaza sonucu hapse giriyor. Hapse girmeden önce entelektüel biri olan kadın, hapisten bambaşka biri olarak çıkıyor ve adam, nişanlısı ve adamın karısı arasındaki karmaşa seyirlik bir komedi sunuyor.

Oyunda; Arzu Yanardağ, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Aslı Kökçe, Mehmet Çepiç, Serdar Seytekin, Fatih Ayhan rol alıyor. ‘Kocamın Nişanlısı’ 27 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir. Oyunun biletleri www.biletix.com’dan veya MOİ Sahne gişesinden temin edilebiliyor. MOİ Sahne’deki tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi www.moisahne.com adresinden alınabiliyor. 

Anahtar Kelimeler: kocamın nişanlısı, moi sahne

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir