Haber

Ermişler Ya Da  Günahkarlar Eskişehir'de

Ermişler Ya Da Günahkarlar Eskişehir'de

2016.11.18 00:00
| |
0
|
5363


Oyun, insanoğlunun iç dünyasının karanlık taraflarına yolculuk ederken, korku ve şiddetin yarattığı cazibenin nedenlerini sorguluyor.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından yeni oyun 

ERMİŞLER YA DA GÜNAHKÂRLAR SEYİRCİYLE BULUŞUYOR.   

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, “Ermişler Ya da Günahkârlar” adlı yeni oyununun ilk gösterimini 17 Kasım Perşembe günü Haller Gençlik Merkezi Tepebaşı Sahnesi’nde gerçekleştiriyor. 


Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının 2016-2017 tiyatro sezonunda sahneleyeceği yeni oyunlarından “Ermişler Ya da Günahkârlar”, 17 Kasım Perşembe günü seyirci ile buluşuyor. Amerikalı yazar Anthony Horowitz’in kaleme aldığı ve yönetmenliğini Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sanatçılarından Sermet Yeşil’in üstlendiği oyunun çevirisi ise Zeynep Avcı’ya ait.

Oyun, insanoğlunun iç dünyasının karanlık taraflarına yolculuk ederken, korku ve şiddetin yarattığı cazibenin nedenlerini sorguluyor. Dekor tasarımını Anıl Işık’ın, Kostüm Tasarımını Tülay Kale’nin, Işık Tasarımını Osman Uzgören’in gerçekleştirdiği ve müziklerini Onur Ermez’in bestelediği oyunda, Şehir Tiyatroları sanatçıları Basri Albayrak, Ali Eyidoğan ve Burcu Tutkun rol alıyorlar. 


Gerilim dozu yüksek ve oldukça sürükleyici bir konuya sahip olan oyun 17 Kasım 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan ilk gösterimin ardından, sezon boyunca seyirci ile buluşmaya devam edecek.  

Anahtar Kelimeler: ermişler ya da günahkarlar, eskşeh, eskişehir şehir tiyatroları

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir