Haber

Enka Haftaya

Enka Haftaya "Hayvan Çiftliği" İle Merhaba Diyor

2018.02.07 00:00
| |
0
|
5730


ENKA Kültür Sanat, 12 Şubat’ta Hayvan Çiftliği oyunuyla Altıdan Sonra Tiyatro ve D22’yi ağırlayacak.

ENKA Kültür Sanat,  12 Şubat’ta Hayvan Çiftliği oyunuyla Altıdan Sonra Tiyatro ve D22’yi ağırlayacak. George Orwell’in ölümsüz romanından uyarlanan oyun, çarpık düzen kavgasını bir kez daha sahneye taşıyacak.

30. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın yeni konukları Altıdan Sonra Tiyatro ve D22, 12 Şubat Pazartesi akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda izleyiciyle buluşacak. Berkay Ateş, Burçin Yel, Buse Kara, Can Kulan, Doğaç Yıldız, Ece Yaşar, Erkan Baylav, Gamze Güzel, İsmail Sağır, İpek Büyükakın, Merve Yiğit, Murat Kapu, Pelinsu Karayel, Tanıl Yöntem ve Zehra Bilgin’in rol aldığı Hayvan Çiftliği, seyircisini adaletsizlik, hinlik ve çarpık düzen kavgasına dikkat çeken bir yolculuğa çıkartacak. 

Ürettiklerini çalan, onlara işkence eden ve yetmezmiş gibi öldüren insanoğluna başkaldıran çiftlik hayvanlarının kendi düzenlerini inşa etme öyküsünü ele alan oyun; mutlu başlayıp umutsuzluğa dönüşen bir süreci mizahi ve akıcı bir dille anlatacak. Oyun, saat 20.30’da başlayacak.

Etkinlik programı için facebook.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilir; Tam: 50 TL ve Öğrenci: 30 TL olarak fiyatlandırılan etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: hayvan çiftliği, altıdan sonra tiyatro, d22, enka ibrahim betil oditoryumu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir