Haber

Binde Bir Gece Diyalogları - Sadri Alışık Tiyatrosu

Binde Bir Gece Diyalogları - Sadri Alışık Tiyatrosu

2016.12.18 00:00
| |
0
|
2921


Yıllardır evli olan bir kadının eksilen romantizmi yeniden elde etmek için kocasına karşı verdiği savaşın “komik” hallerinin gözler...

BEGÜM KÜTÜK ve HAKAN MERİÇLİLER’İN ROMANTİZM SAVAŞI… 

KARI – KOCA ROLÜNDEKİ İKİLİ ÇOK GÜLDÜRECEK!!!

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, Birol Güven’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Galip Erdal’ın üstlendiği, başrollerini Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler’in paylaştığı “Binde Bir Gece Diyalogları” ile yeni sezonda seyircisiyle buluşmak üzere provalara tüm hızıyla devam ediyor.


BEGÜM KÜTÜK, “Tiyatroyu çok özlemiştim. Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, müthiş bir kalem olan Birol Güven’in “Binde Bir Gece Diyalogları” oyunu için teklifte bulunduğunda çok mutlu oldum. Üstüne bir de partnerimin Hakan Meriçliler olacağını öğrenince mutluluğum katlandı.

 

Yıllardır evli olan bir kadının eksilen romantizmi yeniden elde etmek için kocasına karşı verdiği savaşın “komik” hallerinin gözler önüne serileceği oyun, seyirciye keyifli dakikalar yaşatacak. Pek çok kadının kendinden bir şeyler bulacağı Ece karakterinin yanı sıra, pek çok erkekte Hakan’ın canlandıracağı Erdem karakterinde kendisinden çok şey bulacak. Seyirci, bol kahkaha ile kadın-erkek didişmesinin en çarpıcı hallerine bizimle birlikte eşlik edecek” dedi.
   
İlişkiler ve evliliklerde yaşanan bildik sorunların yanı sıra geleneksel anlayış ile modern düşüncenin zıtlığını mizahi bir bakış açısıyla anlatan oyun 14 Ocak Cumartesi günü Zorlu PSM'de prömiyer yapacak.

Anahtar Kelimeler: binde bir gece diyalogları, sadri alışık tiyatrosu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir