Haber

Baba Sahne Ağustos Ayında...

Baba Sahne Ağustos Ayında...

2023.08.01 00:00
| |
0
|
1254


Baba Sahne, kara komediyle gerilimin iç içe geçtiği sürprizlerle dolu prodüksiyonu "Taxim" ile 9 Ağustos Çarşamba akşamı...

BABA SAHNE'NİN KAPALI GİŞE OYUNLARI "TAXİM" ve "BİR BABA HAMLET" ile 9-10 AĞUSTOS'TA KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE TİYATROSU’NDAN KAHKAHALAR YÜKSELECEK!


Baba Sahne, kara komediyle gerilimin iç içe geçtiği sürprizlerle dolu prodüksiyonu “Taxim” ile 9 Ağustos Çarşamba akşamı, bol ödüllü muhteşem komedisi “Bir Baba Hamlet” ile 10 Ağustos Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’na konuk oluyor!

Şevket Çoruh ve Ozan Güven’in yanı sıra kadrosunda Mert Asutay, Nergis Çorakçı, Seçkin Özdemir, Ömür Arpacı, Felicia Sağnak/Rüya Demirbulut, Ahmet Balta, Kemal Yazıcı ve Cem Evsen’in de yer aldığı “Taxim”, eğlenceli karakterleri, yüksek temposu ve insan doğasının yarattığı çelişkileri ortaya seren hikâyesiyle büyük beğeni topluyor.

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun birlikte rol aldığı “Bir Baba Hamlet” ise dünya literatürünün en önemli oyunlarından biri olan “Hamlet”i alışılmadık bir yorumla ve hiç azalmayan bir tempoyla sahneye taşırken seyircileri dolu dolu gülmeye davet ediyor.

Mey|Diageo kurumsal desteği ve URU organizasyonuyla gerçekleşen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun biletleri, biletinial.com’da.

Anahtar Kelimeler: baba sahne, taxim, bir baba hamlet

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir