Haber

Aşk Listesi Aralık'ta Kats Sahne'de!

Aşk Listesi Aralık'ta Kats Sahne'de!

2016.11.29 00:00
| |
0
|
3960


Aşkınızı nasıl alırdınız?

aşkınızı nasıl alırdınız?

“aşk listesi”

aralık’ta kats sahne’de!

 

10 özellik seçme hakkınız olsa, kendinize nasıl bir sevgili yaratırdınız? Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in birlikte rol aldığı “Aşk Listesi” oyunu; iki erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için başlayan maceralarını anlatıyor. Tiyatro Şenay’ın aşk, kadınlar ve erkekler üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu oyunu “Aşk Listesi”; aralık ayı boyunca Çarşamba akşamları KATS Sahne’de!

 

 

Hayallerinizdeki kadını ya da erkeği yaratmak için listenize hangi 10 özelliği koyardınız? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah  gözlü? Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl? Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder? Ya da duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri…

 

 

 

Norm Foster’ın kaleme aldığı, Menekşe Uçaroğlu’nun Türkçe’ye çevirdiği “Aşk Listesi” adlı tiyatro oyunu, KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor. Yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu’nun üstlendiği oyunda; Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence birlikte rol alıyor. Oyun; tiyatroseverlere kadınlar, erkekler, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve  aşk üzerine çok eğlenceli bir romantik komedi sunuyor.

 

 

İki perdelik “Aşk Listesi” oyunu; 7, 14 ve 28 Aralık 2016, Çarşamba akşamları saat 20:30’da KATS Sahne’de izlenebilir. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

 

Anahtar Kelimeler: kats sahne, tiyatro şenay

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir