Festival

"6. Şehir Tiyatroları Buluşması" Başvuruları Başladı.

2019.12.06 00:00
| |
0
|
7737


Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları "6. Şehir Tiyatroları Buluşması" Başvuruları Başladı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, bu yıl altıncısını düzenleyeceği ‘Şehir Tiyatroları Buluşması’ festivali için çalışmalarına başladı. 20 gün boyunca Adanalı Tiyatro severlere görsel bir şölen sunacak olan ‘6. Şehir Tiyatroları Buluşması’ festivaline katılmak isteyen ‘Belediye Şehir Tiyatrosu’ ekipleri başvurularını, http://sehirtiyatrosu.adana.bel.tr adresinden yapabilirler.
 
Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Daire Başkanı Sayın Oya Katırcı: ‘Adana, sanat ile yoğrulmuş ve bağrından çıkarttığı sanatçıları ile hep örnek alınan bir kent olmuştur. Bu yıl mart ayında 6.sını gerçekleştireceğimiz ‘Şehir Tiyatroları Buluşması’ ile Şehir tiyatrosu ekiplerini kentimizde misafir edecek olmanın heyecanı içindeyiz. 
 
Kültür ve sosyal İşler Daire Başkanlığı olarak bütün çalışmalarımız, bereketli topraklarında binlerce yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve sayısız kültürel hazineyi içinde barındıran Adanamızın daha güzel günlere ulaşması içindir. Bu vesile ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar’a sanata verdiği değer ve desteklerden dolayı bir kez daha çok teşekkür ediyorum.’ Dedi. 

Anahtar Kelimeler: adana şehir tiyatrosu, şehir tiyatroları buluşması

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir