Haber

 Tiyatro Şenay’ın tek perdelik “Paket Servis”

Tiyatro Şenay’ın tek perdelik “Paket Servis”

2018.01.10 00:00
| |
0
|
5548


Rekabetin dürüst olmadığı bir erkek dünyasında yaşadığınızı düşünüyor ve farklı bir bakış açısı arıyorsanız,
 
BAŞINA GELECEKLERDEN HABERSİZ BİR “PAKET SERVİS”Çİ…
 
Rekabetin dürüst olmadığı bir erkek dünyasında yaşadığınızı düşünüyor ve farklı bir bakış açısı arıyorsanız, “Paket Servis”  tam size göre bir oyun! Genç oyuncular Ceren Kaplakarslan, İlkem Ulugün ve Cengiz Orhonlu’nun yüksek tempolu muhteşem bir performans sergiledikleri komedi oyunu “Paket Servis”, hem eğlenceli hikâyesiyle izleyenleri güldürüyor hem de kadın haklarına dair farkındalığı arttırıyor. “Paket Servis”, 16 Ocak Salı akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de! 
Hayatta var olmaya çalışan ev arkadaşı 2 genç kız, erkeklerin hep kendilerini kandırdıklarını ve önlerine geçtiklerini düşünürler. Erkek dünyasında kadın olarak yaşamanın güçlüklerini ve erkeklerin kadınlara istediklerini yaptıklarını konuşurken bu duruma karşı koymaya karar verirler. Hatta, erkeklerden intikam almak üzere harekete geçerler. Artık sadece, ilk kurbanlarının kim olacağına karar vermeleri gerekmektedir. Aslında kurban çok uzakta değildir, sadece başına geleceklerden haberi yoktur... 
Tiyatro Şenay'ın, konusuyla herkesi meraklandıran yeni komedi oyunu “Paket Servis”, izleyen herkesi hem heyecanlandıracak hem de çok güldürecek. Siz de erkeklerin dünyasında yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz, rekabetin dürüst olmadığına mı inanıyorsunuz, farklı bir bakış açısı mı arıyorsunuz? O zaman “Paket Servis”  tam size göre bir oyun.
Eğlenceli ve hareketli hikâyesiyle “Paket Servis”, genç oyuncular Ceren Kaplakarslan, İlkem Ulugün ve Cengiz Orhonlu’yu sahne üstünde bir araya getiriyor. Darlene Craviotto’nun kaleme aldığı, Zeynep Küpeli’nin Türkçeleştirdiği “Paket Servis”in yönetmen koltuğunda Onur Şenay oturuyor. Dekorunu Sırrı Topraktepe’nin hazırladığı, fotoğraflarını Fethi Karaduman’ın çektiği, afiş tasarımını Berkcan Okar’ın yaptığı oyun, Gayrettepe KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor. 
Tiyatro Şenay’ın tek perdelik “Paket Servis” oyunu; 16 Ocak 2018, Salı akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Başlama saati 20.30 olan oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.
 
Bilgi için: biletix.com
www.tiyatrosenay.com
www.katssahne.com
 
Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

Anahtar Kelimeler: paket servis, tiyatro şenay

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir