Eğitim

Semaver Kumpanya Oyunculuk Atölyeleri Başlıyor!

Semaver Kumpanya Oyunculuk Atölyeleri Başlıyor!

2019.10.04 00:00
| |
0
|
7467


Çevre Tiyatrosu sahnesinde herkese açık olarak bir oyun sahneye koyulacaktır.

Kumpanya Güz-Kış Dönemi Oyunculuk Atölyesi Her Cumartesi – Pazar saat 10:00 – 18:00 arasında, Hafta içi gerçekleşecek olan Kumpanya Atölyesi, Pazartesi- Çarşamba ve Salı- Perşembe olmak üzere iki sınıfla yapılacak, 19:30 -22:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Hafta içi gerçekleşecek olan Kumpanya Atölyesi 32 hafta sürecek olup en sonunda Çevre Tiyatrosu sahnesinde herkese açık olarak bir oyun sahneye koyulacaktır.

Kumpanya Oyunculuk Atölyesi Güz-Kış Dönemi: 12 Ekim
Kumpanya Oyunculuk Atölyesi Hafta İçi: 07 Ekim

ATÖLYELERİMİZ ÜCRETLİDİR! 
Dersler
Oyunculuk, Tekst okuma ve Çözümleme, Beden ve Hareket, Sahneleme, Diksiyon, Dramaturji ve Tiyatro Tarihi, Şan ve Müzik Bilgisi, Kukla ve Manipülasyon
 
Eğitmenler
Atilla Gündoğdu, Ahmet Kaynak, Bilgesu Kasapoğlu, Büşra Firidin, Sarp Aydınoğlu, Sezin Bozacı, Sibel Altan ve Volkan M. Sarıöz

BAŞVURU
Kayıt yaptırmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Kayıt olmak isterseniz gişemizi (0 212 585 59 35) arayabilir veya info@semaverkumpanya.com adresine iletişim bilgilerinizle birlikte isim ve soy isiminizi yollayabilirsiniz. 
 
Güz - Kış Dönemi, Kış- Bahar Dönemi, Yaz Dönemi, Hafta içi, Konservatuvar Hazırlık, Çocuklar Oyunculuk Atölyesi,  Kısa Film  Atölyesi ve Tasarım Atölyesi olmak üzere 8 farklı atölyemiz ile tüm sene boyunca yeni öğrenciler katılmaya devam ediyor.

Anahtar Kelimeler: Semaver Kumpanya

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir