SAHNELER

Nazım Hikmet Kültür Merkezi – İzmir

SAHNELER: Nazım Hikmet Kültür Merkezi – İzmir

Etkinlik

Henüz etkinlik eklenmemiş.
Bugün Bu Hafta Bu Ay Gelecek Ay

Sahneye Ulaşım

İlişkili Haberler
Dramaturgi Arama

  • Oyun adı, Orijinal adı, Yazar adı, Çevirmen adı bölümlerinde arama yapabilirsiniz


Bu senin için! İçerikle ilgili hata ya da önerin mi var? hemen önerebilirsin.
|
9505

Sahne Hakkında

Nazım Hikmet Kültür Merkezi - Konak Halk Sahnesi

Nâzım Hikmet Kültür Merkezi – İzmir, bünyesinde Konak Halk Sahnesi‘ni ve ‘Yaşamaya Dair‘ ile ‘İnsan Manzaraları‘ salonlarından oluşan Konak Sineması‘nı bulundurmaktadır.

300 koltuk kapasiteli Konak Halk Sahnesi, konser ve oyunlar için profesyonel düzeyde sahne, ışık ve ses sistemlerine; geniş kulis dairesine; profesyonel reji sistemlerine; film gösterimleri, sunumlar, konferanslar için ayrıca perde ve projeksiyon donanımlarına sahiptir.

75 koltuk kapasiteli ‘İnsan Manzaraları‘ Salonu, film gösterimleri için profesyonel düzeyde perde ve projeksiyon donanımlarına, surround ses sistemine, gösteriler, panel ve konferanslar gibi sunumlar için sahne alanına, profesyonel reji sistemlerine sahiptir.

83 koltuk kapasiteli ‘Yaşamaya Dair‘ Salonu, film gösterimleri için perde ve DCP donanımlarına, surround ses sistemine, gösteriler, panel ve konferanslar gibi sunumlar için sahne alanına, profesyonel reji sistemlerine sahiptir.

Nâzım Hikmet Kültür Merkezi – İzmir, 50 kişilik kafetarya ve fuaye ile 150 kişilik bistro tarzı kokteyl alanlarıyla, vestiyerden havalandırmaya konfor; salonlarda yer döşemelerinden koltuk ve duvar kaplamalarına kadar alev almaz kumaşları, dedektörleri, acil çıkış yönlendirmeleriyle güvenlik sunmaktadır.

Salonlar, kurumun ilan edilmiş programlarından kalan uygun zaman dilimlerinde, oyun, konser, film gösterimi, provalar, toplantılar, davetler için en az on gün önceden rezervasyon için başvurmak kaydıyla kiralanabilmektedir.

Teknik donanım ve kapasite ayrıntıları, gerek görüldüğü takdirde, başvurunuzun değerlendirilmesi aşamasında tarafınıza bilgi notu olarak iletilecektir.

Anahtar Kelimeler: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

0
|
95050 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE