SAHNELER

Gri Sahne

Etkinlik

Henüz etkinlik eklenmemiş.
Bugün Bu Hafta Bu Ay Gelecek Ay

Sahneye Ulaşım

İlişkili Haberler
Dramaturgi Arama

  • Oyun adı, Orijinal adı, Yazar adı, Çevirmen adı bölümlerinde arama yapabilirsiniz


Bu senin için! İçerikle ilgili hata ya da önerin mi var? hemen önerebilirsin.
|
2701

Sahne Hakkında

GRİ Sahne artık Beyoğlu’nda. 2012 yılından itibaren birçok oyunun seyirciyle buluştuğu Şişli’deki sahnesinin kentsel dönüşümde yıkılmasıyla gezici olarak oyunlarına devam eden GRİ, iki senenin ardından yeni sahnesine kavuşuyor. Tophane’de tarihi bir binada bulunan eski bir marangozhaneyi 80 kişilik bir tiyatro salonuna çeviren ekip, Beyoğlu’na yeni bir kültür mekanı kazandırıyor. 

Bugüne kadar dünya ve ülkemiz tiyatrosunun önemli metinlerini seyirciyle buluşturan topluluk, sezona küçük sahne en iyi erkek oyuncu ödülü alan son oyunları Kapıcı ile başlayacak. GRİ, yeni sezonda içlerinde kendi yazdıkları iki oyunun da yer aldığı üç yerli metinle seyirci karşısında olacak. Ekim ayında açılışı yapılacak sahne; çeşitli oyunculuk atölyelerinin yanında, sezon boyunca Salı ve Pazar günleri sahnesi olmayan farklı tiyatro topluluklarına da ev sahipliği yapacak. Kumbaracı Yokuşu’ndaki sahnenin önündeki küçük kafe ise tiyatroya destek olmak amacıyla misafirlerini bekliyor olacak.

Yeni sezon programını takip etmek ve GRİ Sahne ile ilgili güncel haberlere ulaşmak için sosyal medya üzerinden grisahne’yi takip edebilir veya www.grisahne.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bilgi için info@grisahne.com ya da /5078451574
Adres: Kumbaracı Ykş, 7/A Beyoğlu

Anahtar Kelimeler: gri sahne

0
|
27010 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE