Haber

Eve Dönüş - Sahne Aznavur da...

Eve Dönüş - Sahne Aznavur da...

2017.10.28 00:00
| |
0
|
2961


Her şeyin sürekli değiştiği ve değişimin güzelleştirdiği hayatımızda, asla değişmeyecek bazı şeyler vardır ya hani; değer saydıklarımız gibi…


EVE DÖNÜYORUZ  YENİ SEZON YENİLİKLERLE GELDİ…

Her şeyin sürekli değiştiği ve değişimin güzelleştirdiği hayatımızda, asla değişmeyecek bazı şeyler vardır ya hani; değer saydıklarımız gibi… “Bazı şeylerin değeri değişmez” dememiz boşuna değil… Çünkü; tarih hiç yanıltmadı. Tiyatro sanatı nasıl varlığını her şeye rağmen sürdürüyor ve sürdürecekse, Beyoğlu ve özellikle İstiklal Caddesi de, “Kültür ve Sanat’ın Kalbi” olma özelliğini, tarihte kaybetmediği gibi, yine kaybetmeyecek, biliyoruz. Bu yüzden tüm inancımızla, yeni sezonda da buradaki sanatın bir parçası olmaya devam ediyoruz.

EVE DÖNÜYORUZ!

SAHNE AZNAVUR; 3 Kasım 2017 Cuma akşamı, 3. yılını, tiyatro sevgisini yüreğinde taşıyan herkesin davetli olduğu bir kokteyl partiyle kutluyor ve partinin hemen öncesinde yapılacak olan basın gösterimiyle de, konuk ekiplerimizden Gnom Tiyatro, "Eve Dönüş” oyunuyla, bu geceyi taçlandırıyor.

SAHNE AZNAVUR EVİNE DÖNÜYOR. HADİ SEN DE GEL, TİYATRONA SAHİP ÇIK, BEYOĞLU’NUN GELECEĞİNE TANIK OL!

*21:00’de başlayacak olan “Eve Dönüş” oyununun gösterimi ücretsizdir. 05324809093 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmanız rica olunur.

*Parti alanında ve sezon boyunca, SAHNE AZNAVUR KOMBİNE KARTLARI satışta olacaktır. Siz de bir kart ya da sandalye satın alarak, destek olabilirsiniz.
 
Gnom; Gnom, 2017 yılında Barış Gönenen öncülüğünde bir araya gelmiş kolektif bir ekiptir. Gnom, kendi yarattığı metinlerden prodüksiyon üretir, çağdaş ve yenilikçi tiyatroyu hedefler.

Gnom, ilk oyunu ” Eve Dönüş” ile 29 Mart 2017 tarihinde Tatavla Sahne’de prömiyer yaptı. Ekibin oyunlarını çeşitli sahnelerde izleyebilirsiniz.


Eve Dönüş, masalsı bir çocuğun renklerini yitirmiş bir kadına dönüşünü, çocukluk, ergenlik ve kadınlık dönemlerine odaklanarak anlatan otuz yıllık bir hikâye. Büyürken neleri yitirdik? Aynı yollardan kaç kere geçeriz?  Bir gün eve döner miyiz?

Yazan: Gnom
Yönetmen: Barış Gönenen
Oyuncular: Ece Nur Ateş, İrem Yünsel, Tara Demircioğlu, Eren Çiğdem
Dekor: Barış Gönenen
Işık Tasarımı: Eren Çiğdem
Kostüm: Gizem Bentürk
Afiş Tasarımı: Sami Berat Marçalı
Afiş Fotoğraf: Catography By Gizem Benturk

Anahtar Kelimeler: eve dönüş, sahne aznavur

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir