Haber

Eskişehir'de 27 Mart...

Eskişehir'de 27 Mart...

2017.03.28 00:00
| |
0
|
5482


Şehir Tiyatroları 27 Mart Dünya Tiyatro günü kutlamaları kapsamında tiyatro severlerin büyük ilgi gösterdiği “Lüküs Hayat” adlı oyununu ücretsiz olarak sahneledi.

ESKİŞEHİR ŞEHİR TİYATROLARI DÜNYA TİYATRO GÜNÜNÜ ÖZEL GÖSTERİM İLE KUTLADI

           
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Gençlik Sahnesi kursiyerlerinin hazırladığı Tiyatro Günü Özel Gösterimi sonrası “Lüküs Hayat” adlı oyun ücretsiz sahnelenerek tiyatro severler ile buluştu. 

Şehir Tiyatroları 27 Mart Dünya Tiyatro günü kutlamaları kapsamında tiyatro severlerin büyük ilgi gösterdiği “Lüküs Hayat” adlı oyununu ücretsiz olarak sahneledi. Engelli vatandaşlar, öğrenciler ve Eskişehirli tiyatro severlerin doldurduğu 1200 kişilik Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde oyun öncesinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Gençlik Sahnesi kursiyerlerinin hazırlamış olduğu 27 Mart özel gösterimi sahnelendi. Gösterim sonrası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in yolladığı ve tüm Şehir Tiyatrosu çalışanlarının ve seyircilerin 27 Mart Dünya Tiyatro Gününü kutladığı mesajının okunmasının ardından Şehir Tiyatroları sanatçısı Emre Basalak 27 Mart Dünya Tiyatro Günü uluslararası bildirisini okudu ve ardından büyük beğeni toplayan “Lüküs Hayat” oyunu sahnelendi. 

Anahtar Kelimeler: eskişehir şehir tiyatrosu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir