Haber

Ekim ayında Antigone biletleri hızla tükeniyor

Ekim ayında Antigone biletleri hızla tükeniyor

2016.09.27 00:00
| |
0
|
3666


Tatavla Tiyatro, 1 Ekim’de yeni sezonu olan “iyi şeyler sezonu”nu yenilenen sahnesi ve yeni oyunu ‘Antigone’ ile açıyor.


Yoğun çalışmaların ardından tiyatroseverlere güzel bir sezon sunmayı amaçlayan Tatavla Tiyatro,  sezon açılış oyunu olarak dünya edebiyatının ilk ‘’direniş’’ örneği kabul edilen ‘’Antigone’’ ile sezona hızlı bir giriş yapıyor.

2 hafta önceden biletleri tükenen 1 Ekim ‘Antigone’ oyununun  8-15-22 Ekim Cumartesi temsillerinin biletleri de hızla satılıyor.

Sophokles’in ‘’Antigone’sini  Jean Anouilh’ II.dünya savaşı sırasında Fransız direnişini desteklemek amacıyla yeniden yazdı ,Tatavla Tiyatro ise oyunu sezon boyunca Tatavla Sahne’de tiyatroseverlerle buluşturacak. 

Yönetmenliğini Eraslan Sağlam’ın yaptığı, Tatavla Tiyatro oyuncularının rol aldığı oyun, Antigone'nin kardeşinin ölüsünü gömdürmek için kendini feda ederken, kendini masum da görse iktidar sahiplerinin ve bir kralın, ne kadar pis bir iş yaptıklarını ve bu rollerini bizzat kendilerinin tercih ettiklerini ortaya koyuyor. 

8 – 15 – 22 Ekim Cumartesi 20:30’da Tatavla Sahne’de izleyebileceğiniz oyunun. biletleri, gişenin yanı sıra Biletix’ten temin edilebilir.

Bilgi için: 
biletix.com
tatavlasahne.com

Firuzağa Mah. Taktaki Yokuşu
No: 2B Cihangir/Beyoğlu
0 212 233 52 30 – 0 555 735 40 49

Anahtar Kelimeler: antigone, tatavla tiyatro

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir