Haber

"Cirque Eloize Saloon" Vahşi Batı'yı Expo 2016'ya Getirdi

2016.10.08 00:00
| |
0
|
3363


Bugüne kadar 50 ülkede, 500 farklı şehirde 4 binden fazla gösteri yapan Cirque Eloize nin “Saloon” isimli akrobatik müzikal gösterisi...


“Cirque Eloize Saloon” Vahşi Batı’yı Expo 2016’ya Getirdi

“Cirque Eloize Saloon” isimli müzikal gösteri Expo 2016’da başladı. Vahşi batıda geçen bir aşk hikayesini müzik, dans, tiyatro ve akrobasiyi birleştiren bir şovla anlatan “Cirque Eloize Saloon” pazartesi hariç her gün 21:00’de Expo 2016 Gösteri Sahnesinde ücretsiz olarak izlenebilecek.

Bugüne kadar 50 ülkede, 500 farklı şehirde 4 binden fazla gösteri yapan Cirque Eloize nin “Saloon” isimli akrobatik müzikal gösterisi Expo 2016 gösteri salonunda izleyiciyle bulaşmaya başladı.

Vahşi batının zengin tarihi ile müzikal mirasından ilham alan gösteri, izleyenlere mizah, tiyatro, akrobasi ve müzik eşliğinde bir macera yaşatıyor. Canlı müzik eşliğinde, dönemin kıyafetlerini giyen dansçılar ve akrobatlar izleyenleri heyecanlandıran ve keyiflendiren bir şov sunuyor.

Sahne dekorlarının da gösteriye ustaca dahil edildiği “Cirque Eloize Saloon” hem küçüklere, hem büyüklere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Vahşi batıda geçen bir aşk hikâyesini konu alan müzikal gösteri birbirinden zor hareketleri ustaca sergileyen akrobatların şovlarıyla nefes kesiyor.

 

“Cirque Eloize Saloon” 26 Ekim’e kadar pazartesi günleri hariç hafta içi her gün 21:00’de, cumartesi ve Pazar günleri ise 15:00 ve 21:00’de Expo 2016 gösteri sahnesinde ücretsiz olarak izlenebilecek.

Anahtar Kelimeler: cirgue eloize, dans

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir