Haber

"Aşk Listesi'inden Sezonun İlk Oyunu

2017.11.01 00:00
| |
0
|
4387


İki yakın erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için başlayan ve giderek daha da gizemli bir hal alan maceralarını anlatan...
 
“AŞK LİSTESİ”NDEN SEZONUN İLK OYUNU 8 KASIM’DA!
 
İki yakın erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için başlayan ve giderek daha da gizemli bir hal alan maceralarını anlatan “Aşk Listesi”, yeni sezona başlıyor! Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in birlikte rol aldığı romantik komedi oyunu “Aşk Listesi”, 8 Kasım Çarşamba ve 16 Kasım Perşembe akşamları Gayrettepe KATS Sahne’de tiyatroseverlerle buluşacak.
 
40. yaş gününü kutlayan, ilişkilerde beceriksiz bir istatistikçi ve onun en yakın arkadaşı, çapkın bir gazeteci ve müzisyen... Bu iki erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için atıldıkları hem komik hem romantik hem de sürprizlerle dolu macera, “Aşk Listesi” oyunuyla tiyatro sahnesine taşınıyor. “Aşk Listesi”; tiyatroseverlere kadınlar, erkekler, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve  aşk üzerine çok eğlenceli bir romantik komedi sunuyor.
 
Hayallerinizdeki kadını ya da erkeği yaratmak için listenize hangi 10 özelliği koyardınız? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah  gözlü? Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl? Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder? Ya da duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? Belki hepsi, belki hiçbiri… 
 
Norm Foster’ın kaleme aldığı, Menekşe Uçaroğlu’nun Türkçe’ye çevirdiği, yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu’nun üstlendiği “Aşk Listesi”, Gayrettepe KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor. 
 
Tiyatro Şenay’ın iki perdelik “Aşk Listesi” oyunu; 8 Kasım 2017, Çarşamba ve 16 Kasım 2017, Perşembe akşamları saat 20.30’da Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Oyunun biletleri Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.
 
 
Bilgi için: biletix.com
www.tiyatrosenay.com
www.katssahne.com
 
 
Adres: Müselles Sok No:3 Esentepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

Anahtar Kelimeler: aşk listesi, kast sahne

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir