Haber

"Beyaz" Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde

2018.10.03 00:00
| |
0
|
5887


Derya Alabora ve Deniz Çakır’ı aynı sahnede buluşturan “Beyaz”, yeni tiyatro sezonunu 10 Ekim Çarşamba akşamı 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde açıyor...
DERYA ALABORA ve DENİZ ÇAKIR’IN “BEYAZ” OYUNU, SEZONU 10 EKİM’DE AÇIYOR!
 
Derya Alabora ve Deniz Çakır’ı aynı sahnede buluşturan “Beyaz”, yeni tiyatro sezonunu 10 Ekim Çarşamba akşamı 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde açıyor. Ezop Sahne prodüksiyonu “Beyaz”, yıllar sonra bir araya gelen ve ölüm döşeğindeki annelerinin başında bekleyen iki kız kardeşin bir ömürlük hesaplaşmasını sahneye taşıyor.
Fransız yazar Emmanuelle Marie’nin kaleme aldığı, Zeynep Utku’nun dilimize kazandırdığı “Beyaz”ın yönetmen koltuğunda Özen Yula oturuyor. Dekor tasarımını ve styling çalışmasını Tomris Kuzu’nun, ışık tasarımını Yakup Çartık’ın yaptığı oyunun müzikleri Çiğdem Erken’in, fotoğrafları ise Muhsin Akgün’ün imzasını taşıyor.
 
İki başarılı oyuncuyu, Derya Alabora ve Deniz Çakır’ı aynı sahnede buluşturan “Beyaz”; kocasıyla mutsuz evliliğini sürükleyen, hayallerini gerçekleştiremeyen kız kardeş ile hayatını kendi isteğine göre yaşayan, uzun zaman sonra eski kasabasına dönen ablasının, geçmişleriyle ve kendileriyle yüzleşmelerine odaklanıyor. Yıllar sonra annelerinin rahatsızlığı nedeniyle tekrar bir araya gelen iki kız kardeş, geçmişin muhasebesini yaparken, ertelenmiş duygular da birer birer su yüzüne çıkar.
 
Ezop Sahne prodüksiyonu tek perdelik “Beyaz” oyunu 10 Ekim 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve salonun gişesinden temin edilebilir.
 
 
Bilgi için: biletix.com
twitter.com/ezopsahne
instagram.com/ezopsahne
facebook.com/ezopsahne 

Anahtar Kelimeler: beyaz, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir