Eğitim

Üretimhane’den Yeni Bir Oyunculuk Atölyesi: “Oyuncunun Mevcudiyeti”

Üretimhane’den Yeni Bir Oyunculuk Atölyesi: “Oyuncunun Mevcudiyeti”

2020.01.21 00:00
| |
0
|
48783


Üretimhane, Oyuncunun Mevcudiyeti: Oyunun “Şimdi ve Burada”sı başlıklı yeni bir oyunculuk atölyesi düzenliyor...
Üretimhane, Burcu Halaçoğlu yürütücülüğünde Oyuncunun Mevcudiyeti: Oyunun “Şimdi ve Burada”sı başlıklı yeni bir oyunculuk atölyesi düzenliyor. Oyunculara, oyunculuk öğrencilerine, oyunculuğa ilgi duyan herkesin katılımına açık olan atölye; 25 Ocak Cumartesi ve 26 Ocak Pazar günleri, 13.00-17.00 saatleri arasında Üretimhane’nin Beyoğlu’daki mekanında gerçekleşecek. Atölye süresince oyuncunun oyun anındaki mevcudiyetini keşfetmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak için zaman ve uzam birimleri ile psikofiziksel bir ilişki kurmak üzerine odaklanılacak.
 
Atölyenin yürütücüsü Burcu Halaçoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde verdiği oyunculuk derslerinin yanı sıra farklı kurumlarda oyunculuk atölyeleri yürütüyor. “Benden Bu Kadar” adlı tek kişilik performansı ile Seyyar Sahne’de, “Ağrı” oyunuyla Balat Monologlar Müzesi’nde ve Altıdan Sonra Tiyatro’nun “Kaldırım Serçesi” oyununda oyunculuğa devam ediyor.
 
Atölye hakkında detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için https://uretimhane.com.tr/etkinlikler/oyuncunun-mevcudiyeti/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: oyuncunun mevcudiyeti, üretimhane

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir