Haber

Tiyatro - Müzik Aralık ayında Zorlu PSM'de

Tiyatro - Müzik Aralık ayında Zorlu PSM'de

2016.11.09 00:00
| |
0
|
2747


Müziğin ve tiyatronun farklı renkleri...

Sezona dopdolu bir programla başlayan Zorlu PSM, Aralık ayında da birbirinden değerli müzisyenlere ve her biri büyük ilgi gören tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


İz Bırakanlar: Mavi Işıklar ve Erkut Taçkın  1 Aralık 2016  Drama Sahnesi

1 Aralık'ta Zorlu PSM'de “İz Bırakanlar” serisi kapsamında gerçekleşecek ve ilk yarısında, “İyi Düşün Taşın” ve “Helvacı” şarkılarıyla popüler olan ve 60’lı yıllara damgasını vuran vokal gruplarından Mavi Işıklar'ın, ikinci yarısında ise Erkut Taçkın'ın yer alacağı konser, rock'n'roll'un nostaljik melodileriyle hafızalardan uzun süre silinmeyecek.


Bilet Fiyatları: 1. Kategori - 60.00 TL  2. Kategori - 40.00 TL

Şebnem Ferah // 2 Aralık 2016 // Ana Tiyatro – Sahne Üstü Ayakta

Etkileyici sahne performansıyla dinleyenlerini her zaman büyülemeyi başaran Şebnem Ferah, geniş repertuarıyla Zorlu PSM’de “sahne üstü ayakta” konser deneyimi yaşatacak. Türkçe rock türünün güçlü sesi Şebnem Ferah ‘Vestel Gururla Yerli’ konserleri kapsamında, 2 Aralık’ta Zorlu PSM’de olacak. Konserin hemen ardından ise, saat 00.00’da, hayranları tarafından “one man band” (tek kişilik rock grubu) olarak tanımlanan ve Şebnem Ferah’ın official after show party DJ’i olarak bilinen Nikki Wild setinin başında olacak.


Bilet Fiyatları: Tam- 90 TL / Öğrenci - 60 TL

 

Köpeklerin İsyan Günü  4, 18 Aralık 2016  Studio

Avrupa’nın seçkin tiyatro topluluklarını ağırlayan São Luiz Teatro Municipal ile İstanbul Tiyatro Festivali’nin ortak yapımı olan “Köpeklerin İsyan Günü”, Flaubert’in Madam Bovary isimli romanının günümüzde, Nişantaşı’nda geçen serbest bir uyarlaması... Platform Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu oyun Lizbon’daki gösterimlerinin ardından İstanbul’da Zorlu PSM’de Studio sahnesine konuk olacak.

Bilet Fiyatları: Tam- 55 TL / Öğrenci - 30 TL

Godot'yu Beklerken // 5, 19 Aralık // Drama Sahnesi

Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları, 1990’da Samuel Beckett’le başladıkları serüvenlerini, yazarın en önemli tiyatro metinlerinden Godot’yu Beklerken ile Aralık ayında 5 ve 19 Aralık’taki iki gösterimle Zorlu PSM sahnesinde sürdürüyor.

 

Bilet Fiyatları: Tam- 60 TL / Öğrenci - 40 TL

 

Garanti Caz Yeşili: Madeleine Peyroux  5 Aralık 2016   Ana Tiyatro

ABD’li caz vokalisti ve şarkı yazarı Madeleine Peyroux, Garanti Caz Yeşili kapsamında 5 Aralık’ta hayranlarıyla Zorlu PSM’de buluşmaya hazırlanıyor. Peyroux’nun kimi zaman Billie Holiday’e benzetilen buğulu sesiyle yorumlayacağı şarkılar eşliğindeki konser, Ana Tiyatro’da gerçekleşecek.


Bilet Fiyatları: 1. Kategori - 120 TL / 2. Kategori - 100 TL / 3. Kategori 75 TL / 4. Kategori 60 TL /

5. Kategori 50 TL


Yoldan Çıkan Oyun  14, 23 ve 28 Aralık 2016  Drama Sahnesi

Geçtiğimiz yıl Afife Tiyatro Ödülleri’nde Haldun Dormen Özel Ödülü’nü “En İyi Komedi” dalında kazanan "Yoldan Çıkan Oyun", Zorlu PSM'de yeni sezonuna başladı. Komedi türünün sevilen isimleri Sarp Apak, Öner Erkan ve Bartu Küçükçağlayan’ın bir araya geldiği oyunun yönetmenliğini Lerzan Pamir üstleniyor. Yoldan Çıkan Oyun, 14, 23 ve 28 Aralık’da izleyicileri ile buluşacak.

 

Bilet Fiyatları: Tam – 60 TL, Öğrenci – 40 TL

Anahtar Kelimeler: Zorlu PSM, şebnem ferah, yoldan çıkan oyun, zorlu center

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir