Haber

Tiyatro Terminal'den Askıda Bilet uygulaması

Tiyatro Terminal'den Askıda Bilet uygulaması

2018.03.20 00:00
| |
0
|
4893


Her oyun için askıya bırakılmış 4 bilet!

Biletler askıda!


ASKIDA BİLET Nedir?
Askıda uygulaması İtalya'da Askıda Kahve şeklinde kafelerde başlayan yeni nesil bir sosyal sorumluluk projesidir. Bu uygulama maddi durumu yerinde olmayanların ulaşabilirliğine sunulan hizmet ya da ürünleri içerir. Bir kahve içen kişinin 2 kahve parası ödeyip ikinci kahvenin askıya bırakılmasını istemesi üzerine kurulu bir dayanışma yöntemidir. Biz de bu projenin bir benzerini sahnelediğimiz oyunlar için uygulamaya koyuyoruz. Her oyunda askıya bırakılmış biletlerimizle tiyatronun her kesime ulaşabilirliğini arttırmak istiyoruz.
Siz de bir fazla bilet alıp bu uygulamaya destek olabilirsiniz! 


ASKIDA BİLET 


*Sahne Terminal'de oynanacak Tiyatro Terminal oyunları için geçerlidir. *Her oyunda 4 kişi için askıda bilet bırakılacaktır. Biletler 1 kişilik olacaktır. Bu 4 biletin üçünden 15-25 yaş arasındaki öğrenciler, birinden ise 45 yaş üstü bir izleyici yararlanacaktır.
*Bir kişi sezon boyunca sadece 1 defa askıda bilet uygulamasından faydalanabilecektir.
* Askıda bilet uygulamasında elde edilen hak başka bir oyuna ya da tarihe aktarılamaz. *Dileyen izleyiciler Sahne Terminal'den bilet alıp askıya bırakarak uygulamadan daha fazla kişinin faydalanması için destek olabilirler. 


BU UYGULAMADAN YARARLANMAK İÇİN NE YAPMAM GEREK?


*Bırakılan askıda biletlerden yararlanmak isteyen kişiler o hafta askıda bileti olan oyunun adı ile birlikte kendi ad ve soyadları, yaşları ve telefon numaralarını yazdıkları bir maili [email protected] adresine göndereceklerdir. Duyurudan sonra maili adresimize ulaşan ilk kişiler askıda biletin sahibi olacaktır. Konu kısmına askıda bilet yazılması gerekmektedir.  Askıda bilet uygulamasından yararlanacak kişiler belli olduğu anda kendilerine mail ve telefon yoluyla  geri dönüş yapılacaktır. Askıda Bilet sahibi kişilerin oyundan yarım saat önce Sahne Terminal'e gelip kimliğini göstererek biletini teslim alması yeterlidir.

Bu hafta 22 Mart tarihinde 20:30'da Sahne Terminal'de oynanacak Ferhad ile Şirin oyunu için 4 bilet askıdadır.  

Anahtar Kelimeler: askıda bilet

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir