Haber

Tiyatro Ak'la Kara'dan Depremzede Çocuklar için Oyuncak Kampanyası!

Tiyatro Ak'la Kara'dan Depremzede Çocuklar için Oyuncak Kampanyası!

2023.03.01 00:00
| |
0
|
1236


Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve herkesi derinden etkileyen depremin yaraları devam ediyor.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve herkesi derinden etkileyen depremin yaraları devam ediyor. Baştan beri desteklerini hiç durdurmayan Tiyatro Ak’la Kara şimdi de elini çocuklara uzatıyor. Tiyatro, “Oyuncaklar Çocuklara, Siz Koltuklara, Biz Sahneye…” kampanyasıyla Mart ayı boyunca seyircilerin oyuna gelirken yanında getirdiği oyuncakları toplayarak depremzede çocuklara ulaştıracak.

Çocuklara destek vermek isteyen izleyiciler yazmak isterlerse notlarıyla birlikte getirdikleri oyuncakları oturdukları koltuklara bırakabilir. Tiyatro Ak’la Kara yöneticileri “Deprem herkes gibi bizi de çok etkiledi ama en çok da çocukları, şimdi onların yüzünü güldürme,yaralarını onarma zamanı.

Bunun için elimizden ne gelirse yapacağız ve gelecek güzel günleri birlikte karşılayacağız. Yeter ki onlar üzülmesin. “ dedi.

Mart Oyun Takvimi

3 Mart Cuma 20.00 On Kişiydiler  Panora Sanat Merkezi Ankara

4 Mart Cumartesi 20.00 On Kişiydiler  Panora Sanat Merkezi Ankara

5 Mart Pazar 18.00 On Kişiydiler Panora Sanat Merkezi Ankara

9 Mart Perşembe 20.00 Ted Koleji Adapazarı

15 Mart Çarşamba 20.30 Muhteşem İkili Fişekhane Ana Sahne İstanbul

17 Mart Cuma 20.00 Muhteşem İkili Küçükçekmece Sefaköy Kültür Merkezi İstanbul

TİYATRO AK’LA KARA’DAN DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK KAMPANYASI!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve herkesi derinden etkileyen depremin yaraları devam ediyor. Baştan beri desteklerini hiç durdurmayan Tiyatro Ak’la Kara şimdi de elini çocuklara uzatıyor.

Tiyatro, “Oyuncaklar Çocuklara, Siz Koltuklara, Biz Sahneye…” kampanyasıyla Mart ayı boyunca seyircilerin oyuna gelirken yanında getirdiği oyuncakları toplayarak depremzede çocuklara ulaştıracak. Çocuklara destek vermek isteyen izleyiciler yazmak isterlerse notlarıyla birlikte getirdikleri oyuncakları oturdukları koltuklara bırakabilir.

Tiyatro Ak’la Kara yöneticileri “Deprem herkes gibi bizi de çok etkiledi ama en çok da çocukları, şimdi onların yüzünü güldürme,yaralarını onarma zamanı. Bunun için elimizden ne gelirse yapacağız ve gelecek güzel günleri birlikte karşılayacağız. Yeter ki onlar üzülmesin. “ dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler: tiyatro ak la kara

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir