SAHNELER

NoAct Sahne

Etkinlik

Henüz etkinlik eklenmemiş.
Bugün Bu Hafta Bu Ay Gelecek Ay

Sahneye Ulaşım

İlişkili Haberler
Dramaturgi Arama

  • Oyun adı, Orijinal adı, Yazar adı, Çevirmen adı bölümlerinde arama yapabilirsiniz


Bu senin için! İçerikle ilgili hata ya da önerin mi var? hemen önerebilirsin.
|
4851

Sahne Hakkında

NO ACT SAHNE

Beyoğlu’nda 1868 yılında Fransız Yetimhanesi olarak inşa edilen tarihi bina, pek çok dizi ve film projesinin kast direktörlüğünü üstlenen Fulya Filazi tarafından No Act Sahne adıyla yeni bir tiyatro sahnesine dönüştürülerek açıldı

Oyuncu ve Cast Direktörü Fulya Filazi tarafından 2015'te açılan oyunculuk atölyesi, NoAct Sahne'nin açılmasıyla birlikte NoAct Atölye adıyla yolculuğuna devam ediyor.

Birçok oyunculuk metodunun birbirini tamamlayacak şekilde ele alındığı atölye, ilk defa oyunculuk eğitimi alacak olan veya kendini geliştirmek isteyen kişilere uygun bir içerikle, farklı seviyelerde eğitim sunuyor.

NoAct Atölye, gerek sinema-televizyon gerekse tiyatroya yönelik çalışmalardan oluşan zengin müfredatı ve değerli eğitmenleriyle öğrencilerini bilgi ve pratikle donatmaya devam ediyor. 8 ay süren eğitim boyunca öğrenciler, 4 ayrı eğitmenden rotasyonla eğitim alma imkanına sahip oluyorlar. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler, NoAct ailesinin bir üyesi olarak oyunculuk konusunda atölyeden sonra da kendilerini devamlı geliştirebilecekleri ve öğrendiklerini uygulayabilecekleri bir ortamda yer alma şansı yakalıyorlar.

Anahtar Kelimeler: no act sahne, noact sahne

0
|
48510 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE