SAHNELER

Afife Jale Sahnesi - Ortaköy

Etkinlik

Henüz etkinlik eklenmemiş.
Bugün Bu Hafta Bu Ay Gelecek Ay

Sahneye Ulaşım

İlişkili Haberler
Dramaturgi Arama

  • Oyun adı, Orijinal adı, Yazar adı, Çevirmen adı bölümlerinde arama yapabilirsiniz


Bu senin için! İçerikle ilgili hata ya da önerin mi var? hemen önerebilirsin.
|
12197

Sahne Hakkında

Açılış Kapanış: Ortaköy Kültür Merkezi tiyatro oyunlarının olduğu günler 23:00’a kadar açıktır. Diğer günlerde mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Kütüphanemiz kış günlerinde 08:00-16:30; yaz günleri ise 08:30-17:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaktadır. Sanat galerimiz, pazar günleri hariç 11.00-19.30 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Restoranımız ise 16:00-23:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Bilgi: Ortaköy Kültür Merkezimiz 1992 yılında açılmıştır. 1998 yılında Ortaköy Sanat Galerimiz hizmete girmiştir. Galerimiz; 2004 yılı Kasım ayında yenilenerek sanatseverlerin beğenisine sunulmuştur.

Cumhuriyet tarihinin ilk kadın tiyatro sanatçısın adı ile anılan “Afife Jale Sahnesi” 8×8 metrelik bir sahneye, 190 kişilik kapasiteye sahiptir.

Bahriye Üçok Kütüphanemiz; 7200 kitaptan oluşan bir koleksiyona sahiptir.

Çok amaçlı etkinliklerin yapıldığı beş derslikte Halk Eğitim ile birlikte kurslar düzenlenmektedir. Akşamları da müzik gruplarının çalışmalarına olanak sağlanmaktadır.

Kültür Merkezimizin en üst katında bulunan restorandan Beşiktaş Kentli Kartı olan halkımız indirimli yararlanmaktadır.

Etkinlik: Merkezimiz tiyatro oyunları (çocuk ve yetişkin); yetişkinler için resim, fotoğraf, el sanatları, örgü, işaret dili, sabun ve mum yapımı, takı tasarımı, kaligrafi, İngilizce, İspanyolca, ebru sanatı, bilgisayar, etkili iletişim ve yazarlık kursları; konserler, paneller ve çeşitli eğitimlerle Beşiktaş halkına hizmet vermektedir.

Anahtar Kelimeler: afife jale sahnesi

0
|
121970 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE