Haber

Sahnede Cadı Var

Sahnede Cadı Var

2024.05.25 00:00
| |
0
|
584


Orta Çağ'ın gölgelerinde Manitaria Krallığı'nda geçmektedir. Efsaneye göre Malleus çekici, üç cadı kardeşin yaşadığı küçük kasabada saklanmaktadır.

MALLEUS’ TİYATRO’NUN BİRBİRİNDEN YETENEKLİ ÜÇ GENÇ OYUNCUSU AYLİN ÜSTÜN, EYŞAN KASARCI VE EYLÜL KASARCI; KENDİ YAZDIKLARI VE YÖNETTİKLERİ, ÜÇ CADI KARDEŞİ CANLANDIRDIKLARI SIRA DIŞI  OYUNLARI “MALLEUS”U TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTURUYOR!

“KADIN OLMAK LANETLENMEK DEĞİL Mİ SENCE DE?” sorusundan yola çıkarak MALLEUS oyununda bambaşka bir anlatımla, kadın olmanın her dönem karşı karşıya kaldığı zorluklar ele alınıyor.
Oyunun öyküsü, Orta Çağ’ın gölgelerinde Manitaria Krallığı’nda geçmektedir. Efsaneye göre Malleus çekici, üç cadı kardeşin yaşadığı küçük kasabada saklanmaktadır ve tüm kasaba onun kehanetlerinden korku duymaktadır.

Cadıların kendi hikayelerini yeniden yazma umuduyla dolu olduğu zamanlarda, beklenmedik bir olay, belki de kraliyetin içindeki bir aşk, cadı kardeşlerin kaderini de şekillendirecektir.

Oyunu yazan, yöneten ve aynı zamanda oynayan üç yetenekli isim, AYLİN ÜSTÜN, EYŞAN KASARCI VE EYLÜL KASARCI. Oyunun dekor tasarımı NURDAN ÇALIK VE NURCAN ÇALIK’a ait.

MALLEUS oyunu sezon boyunca Kadıköy Eğitim Sahnesi’nde, Tatavla Sahne’de ve Oda Tiyatrosu’nda oynadı.

 Oyun, 4 Haziran Salı saat 20.30’da Kadıköy Eğitim Sahnesi’nde sahnelenecek.

Anahtar Kelimeler: sahnede cadı var

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir