Haber

Ödüllü komedi, ‘Yoldan Çıkan Oyun’

Ödüllü komedi, ‘Yoldan Çıkan Oyun’

2017.01.25 00:00
| |
0
|
3496


"Yoldan Çıkan Oyun", Zorlu PSM'de yeni sezonuna devam ediyor...

Zorlu PSM'de devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Afife Tiyatro Ödülleri’nde Haldun Dormen Özel Ödülü’nü “En İyi Komedi” dalında kazanan "Yoldan Çıkan Oyun", Zorlu PSM'de yeni sezonuna devam ediyor. Komedi türünün sevilen isimleri Sarp Apak, Öner Erkan ve Bartu Küçükçağlayan’ın bir araya geldiği oyunun yönetmenliğini Lerzan Pamir üstleniyor. Yoldan Çıkan Oyun, 26, 27 Ocak, 3, 10, 22 ve 23 Şubat’da izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. 

İlk kez 2014 yılında Londra’da West End Duchess Theater'da Mischief Theater topluluğu tarafından sahneye konan, Mehmet Ergen’in çevirisiyle Türkçeleşen Yoldan Çıkan Oyun, komedinin başarılı isimleri Sarp Apak, Öner Erkan ve Bartu Küçükçağlayan’ın yanında Defne Koldaş, Gökçen Gökçebağ, Güliz Gençoğlu, Kubilay Çamlıdağ ve Kemal Kayaoğlu gibi tiyatronun genç yetenekleriyle yeni sezonuna başlıyor. 2015 yılında Oliver Ödülleri’nde ‘En İyi Komedi Oyunu’ seçilen Yoldan Çıkan Oyun, Lerzan Pamir’in yönetmenliğinde, Talimhane Tiyatrosu işbirliği ve Zorlu PSM prodüksiyonuyla bu sezonda da sahneye konuyor.

Geçtiğimiz yıl, “Direklerarası Seyirci Ödülleri”nde En İyi Ensemble (Canlandırmada Bütünlük) ödülüne de layık görülen, Zorlu PSM prodüksiyonu ve Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle sahneye konan oyun, hiç dinmeyen temposu, yetenekli oyuncu kadrosu ve adete oyunculardan biri sayılan dekoru ile yeni sezonda da tiyatroseverlerle buluşuyor.


Yönetmen: Lerzan Pamir
Çeviren: Mehmet Ergen
Oyuncular: 

Bartu Küçükçağlayan, Defne Koldaş, Gökçen Gökçebağ, Güliz Gençoğlu,
Kubilay Çamlıdağ, Öner Erkan, Sarp Apak, Kemal Kayaoğlu

Seanslar : 26, 27 Ocak, 3, 10, 22 ve 23 Şubat

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi

Bilet fiyatları: Tam – 60.TL, Öğrenci – 40.TL.

Anahtar Kelimeler: yola çıkan oyun

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir