Haber

Maaile Doyasıya Gülmek İsteyenler İçin...

Maaile Doyasıya Gülmek İsteyenler İçin...

2017.03.25 00:00
| |
0
|
6456


Prodüksiyonunu Living Room Tiyatrosunun üstlendiği, Olağan Masallar Tiyatrosunun işbirliği ile hazırlanan "Hırsız Var"...


Maaile Doyasıya Gülmek İsteyenler İçin Tek Perdelik Güldürü "Hırsız Var" 


Prodüksiyonunu Living Room Tiyatrosunun üstlendiği, Olağan Masallar Tiyatrosunun işbirliği ile hazırlanan "Hırsız Var", mart ayı başında prömiyer yaptı. Aykut Göker'in yazıp yönettiği yapım, birbirini tanımayan iki hırsızın bir gece yarısı aynı eve girmesini konu alıyor. Ev sahipleri ve sürpriz bir misafirin eve gelişiyle curcunanın had safhaya ulaştığı "Hırsız Var", 31 Mart, 9-14-23 ve 28 Nisan tarihlerinde Kadıköy Living Room'da seyircisiyle buluşacak.


Eğlenceli ve sürükleyici hikayesiyle büyük ilgi uyandıran Hırsız Var, birbirini tanımayan iki hırsızın bir gece yarısı aynı eve girmesini konu alıyor. Ev sahiplerinin eve dönmesiyle işler iyice karışırken, sürpriz bir misafir ile curcuna adeta ikiye katlanıyor. Bütün aile keyifle izleyebileceğiniz 80 dakika süren tek perdelik güldürü "Hırsız Var", 31 Mart ve 9-14-23-28 Nisan tarihlerinde seyircisiyle buluşmaya devam edecek.


Yazıp yönettiği ilk uzun oyunu psikolojik gerilim türündeki "Mavi" ile büyük beğeni toplayan Aykut Göker, bu defa komedi türündeki "Hırsız Var" ile tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. Arda Gülyan, Yansı Deniz Özçelik, Eren Akova, Gökçe Karaman ve Orkun Sevinç'ten oluşan oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken "Hırsız Var", İstanbul Kadıköy'ün sevilen mekanlarından Living Room'da sahneleniyor. Oyunun biletlerini sahne gişesinden veya Biletix'ten satın alabilirsiniz.


Hırsız Var'ın Künyesi


Yazan ve Yöneten: Aykut Göker
Oyuncular: Arda Gülyan, Yansı Deniz Özçelik, Eren Akova, Gökçe Karaman, Orkun Sevinç 
Asistan: Duygu Öztürk
Süre: 80 Dakika
Biletler: Living Room gişesi ve Biletix'te

 

Anahtar Kelimeler: hırsız var, living room tiyatro, olağan masallar tiyatrosu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir