Haber

"Kaç Baba Kaç" tiyatro oyunun başhemşiresi Ebru Karanfilci oynadığı karakterle...

2017.12.04 00:00
| |
0
|
5351


"Kaç Baba Kaç" oyunu ile bir anda tekrar dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Ebru Karanfilci başarısını kutluyor.

"Kaç Baba Kaç" tiyatro oyunun başhemşiresi Ebru Karanfilci oynadığı karakterle hemşirelerin gönlünü fethetti. 

Son dönemlerde tiyatro sahnesinin en iddialı yapımı "Kaç Baba Kaç" oyunu ile bir anda tekrar dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Ebru Karanfilci başarısını kutluyor. Kapalı gişe sahnelenen oyunda Başhemşireyi canlandıran güzel oyuncuyu izleyenler yıllara meydan okuyan güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş dedi.

 ''Ruhsar'' dizisinin Reyhan'ı Ebru Karanfilci 90'lara damga vuran en önemli isimdi. Yıllara meydan okuyan güzel oyuncu şimdi ise kirli geçmişin en umulmadık anda nasıl ortalığa çıklabileceğini gözler önüne seren bir komedi oyunu ile tiyatro sahnesine döndü. Ebru Karanfilci önümüzdeki günlerde bir tv projesi ile süpriz yapmaya hazırlanıyor.


Oyunun Konusu 

Doktor David Morgan oldukça gergindir, kariyerinin en önemli sunumlarından birini yapmaya hazırlanmaktadır. Kariyerinin dönüm noktasını belirleyecek olan sempozyumun başlamasına oldukça kısa bir zaman kalmıştır. Morgan konuşmasının provasını yaptığı esnada geçmişten hiç beklenmedik bir misafir çıkagelir. Yıllar evvel yasak aşk yaşadığı Jane Tate onu görmek istemektedir. Üstelik Doktor’a vereceği bir de havadis vardır. Morgan’ın 18 yıl önce evlilik dışı yaşadığı ilişkiden bir çocuğu dünyaya gelmiştir. Genç adam, babası ile tanışmak ve ona kendini tanıtmak için hastaneye gelmiştir. Ancak babasını henüz tanımayan genç, hastaneye gelirken sarhoş ve ehliyetsiz araba kullandığı için polis tarafından aranmaktadır. Leslie, peşinde polisle hastane koridorlarında babasını aramaktadır. Üstelik Doktor Morgan’ın karısı da hastanededir. Konuşma yapmasına ise artık dakikalar kalmıştır.


Morgan’ın bu çok önemli günde, bir yolunu bulup geçmişin üstüne çöken gölgesinden kurtulması gerekmektedir. Doktor, meslektaşı Ted’den yardım ister. Ancak zaten karışık olan işler iyice arapsaçına döner. Yalanlar olayı daha da içinden çıkılmaz hale getirir.


‘Kaç Baba Kaç’ evlilik, yasak aşk ve kariyer üzerine kargaşa ile örülü soluksuz bir komedi.

Anahtar Kelimeler: kaç baba kaç

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir