Haber

"İki Kişilik Yaz" Sevgi Gönül Kültür Merkezinde

2016.10.07 00:00
| |
0
|
2371


Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi (SGKM) Ekim ayı etkinlikleri devam ediyor.


SEVGİ GÖNÜL KÜLTÜR MERKEZİ DOT’UN “İKİ KİŞİLİK YAZ” OYUNUNA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR


Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi (SGKM) Ekim ayı etkinlikleri devam ediyor. SGKM 12 Ekim 2016 Çarşamba günü, DOT’un “İki Kişilik Yaz” oyununu sanatseverlerle buluşturuyor.

Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı Prodüksiyonu Ödülü"ne layık görülen DOT’un “İki Kişilik Yaz” oyunu 12 Ekim Çarşamba günü Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde (SGKM) izleyiciyle buluşacak. Ödüllü oyun “İki Kişilik Yaz”, 35 yaşın keskin virajını dönerken, hayatın denk getirdiği boşanma avukatı Helena ve boşanmış Bob’un hikayesini konu alıyor. Edinburgh’ta bir barda karşılaşan Bob ve Helena’nın başrolde yer aldığı oyun sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Biletli

Başlangıç Saati: 19:30

Detaylı bilgi için: http://sgkm.ku.edu.tr/

*Biletler etkinlikten 2 gün önce tixbox.com.tr sitesinden alınabilecektir.

** Hacıosman Metro-SGKM geliş gidiş servisleri için sgkm@ku.edu.tr adresine mail atınız.

Sevgi Gönül Kültür Merkezi (SGKM) Hakkında

Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü içinde konumlandırılan ve 2001 yılından günümüze hizmet veren Sevgi Gönül Kültür Merkezi kültür-sanat hayatını hem kampüs içinden, hem de okul dışından katılımcılarla buluşturmakta; konserler, tiyatro oyunları, film gösterimleri, resitaller, sergiler, dans performansları ve benzeri birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. SGKM, kampüsün farklı noktalarında da çeşitli türdeki etkinliklerin düzenlenmesine önayak olarak kampüsün günden güne daha da renklenmesini sağlamaktadır. Salı günleri terasta öğle arası caz etkinlikleri serisi SalıCaz!, Her Perşembe Kütüphane’den Mezunlar Lokali’ne kampüsün farklı köşelerinde gerçekleşen klasik müzik dinletileri serisi Perşembe Klasiği, çim alanda gerçekleşen Back To the College Açıkhava Sineması Haftası bunlara örnek verilebilir. Üniversite gençliğinin rüzgârını arkasına alarak her zaman yeni hedeflerle çok daha büyük projeler geliştirme misyonuyla çalışan Sevgi Gönül Kültür Merkezi, Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü’nde yer alan 360 kişilik koltuk kapasitesine sahip Sevgi Gönül Oditoryumu’nda ve kampüsün farklı ölçeklerdeki diğer kapalı ve açık alanlarında, hem sanatseverleri hem de birçok kurum ve kuruluşu ağırlamaktadır.

Anahtar Kelimeler: sevgi gönül kültür merkezi, iki kişilik yaz

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir