Haber

En iyi arkadaşlık uygulaması

En iyi arkadaşlık uygulaması "School of Swipe" başlatıyor

2024.06.07 00:00
| |
0
|
356


Arkadaşlık uygulamalarındaki artış güzel.

Arkadaşlık uygulamalarındaki artış güzel. Özellikle de belirli ilgi alanları, hobileri ve yaşam hedefleri olan belirli bir insan kategorisini kapsayan niş arkadaşlık hizmetlerinden bahsediyorsak. Ancak başka bir soru daha var — bu uygulamaları kullanma becerisi.

Elbette "teknik" bileşenden bahsetmiyoruz. Modern arkadaşlık uygulamalarını sadece birkaç dakika içinde anlayabilirsiniz. Prensip olarak, internette insanlarla nasıl düzgün bir şekilde tanışacağınızdan, profilinizi bilgilerle nasıl dolduracağınızdan, hangi fotoğrafları yükleyeceğinizden, yeni partnerlere nasıl davranacağınızdan vb. bahsediyoruz. Bu tam da birçok insanın zorluk çektiği bir konu. Ve görünüşe göre Tinder geliştiricileri sonunda bunu düzeltmeye karar vermişler!

School of Swipe — Tinder'ın orijinal eğitim platformu


School of Swipe, arkadaşlık uygulaması kullanıcılarına uzmanlardan ve psikologlardan çeşitli ipuçları ve püf noktaları sunan bir eğitim platformudur. Hizmet şu anda yalnızca Avustralya'da mevcu, ancak yakın gelecekte diğer bölgelere genişletme planları var. School of Swipe ile profiliniz için en iyi fotoğrafları nasıl seçeceğinizi ve büyüleyici metinleri nasıl yazacağınızı, ilgi alanlarına ve değerlere göre doğru partneri nasıl seçeceğinizi, bir sohbeti nasıl sürdüreceğinizi ve tek heceli cevaplardan nasıl kaçınacağınızı, sınırlara nasıl saygı duyacağınızı ve başka bir kişinin duygularına nasıl saygı duyacağınızı, gizlilik bilgilerinizi nasıl koruyacağınızı ve dolandırıcıların tuzağına düşmekten nasıl kaçınacağınızı öğrenebilirsiniz.

The School of Swipe platformu, Tinder kullanmanın farklı yönlerini kapsamaktadır:

Uygulamayı kullanmanın özellikleri, faydalı ipuçları ve hayat becerileri hakkında eğitim.

Diğer kullanıcılara daha çekici görünmenizi sağlamak için profil fotoğraflarını seçme.

Arkadaşlık için ilginç kullanıcılar ve partnerler bulmak için kurallar ve öneriler.

Tinder'ın ana işlevlerinin ve açtıkları açık olmayan fırsatların açıklaması.

Yeni insanlarla tanışmak ve iletişim kurmak için ipuçları.

School of Swipe'ın ele aldığı konulardan biri de ilk görüşme için bir yer seçmektir. Hizmet, sakin bir şekilde sohbet edebileceğiniz ve birbirinizi daha iyi tanıyabileceğiniz güvenli ve rahat bir yerin nasıl seçileceği konusunda tavsiyelerde bulunuyor. İlk görüşmenin neredeyse her zaman ilişkinin devam edip etmeyeceğini belirlediğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, bu konuya tam bir sorumlulukla yaklaşılmalıdır. Ve en önemli şey acele etmemektir!

Birçok arkadaşlık uzmanı, ilk görüşmeye ancak en az bir video görüşmesinden sonra çıkılmasını şiddetle tavsiye etmektedir. Çünkü metin sohbeti size bir kişinin objektif bir resmini vermez ve yanlış beklentiler yaratabilir. Video aracılığıyla iletişim kurduğunuzdan emin olun ve ancak bundan sonra iletişimi çevrimdışı hale getirmeye hazır olup olmadığınıza karar verin.

Bu arada, ilk buluşma için bile çevrimiçi görüntülü sohbeti kullanabilirsiniz. Profilinizi doldurmak, fotoğraf seçmek ve yüklemek, sonsuz kaydırmalar vb. için zaman harcamanıza gerek yok. Bazen rastgele bir görüntülü sohbet kullanmak ve yeni insanlarla olabildiğince çabuk tanışmak çok daha kolay ve rahattır. Bunun hakkında daha sonra konuşacağız.

Geleneksel web arkadaşlığına harika bir alternatif olarak çevrimiçi görüntülü sohbet


Modern İnternet kullanıcıları her zevke uygun çok sayıda farklı sohbet ruletine erişebilir. Tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak:

CooMeet — kullanıcılara çok önemli bir özellik sunan işlevsel bir görüntülü sohbet — erkekleri yalnızca kızlarla buluşturan hatasız bir cinsiyet filtresi. Bu gerçekten kullanışlıdır ve çok zaman kazandırır. Kolaylık sağlamak için, yabancılarla tanışmak istiyorsanız ancak dili bilmiyorsanız yerleşik bir mesaj çevirmeni de vardır. Web sitesinin yanı sıra, CooMeet live ayrıca iOS ve Android için işlevsel mobil uygulamalara sahiptir, bu sayede en sevdiğiniz görüntülü sohbet her zaman parmaklarınızın ucunda olacaktır.

PalTalk — insanlarla bire bir ve grup halinde görüntülü veya yazılı sohbet yoluyla iletişim kurabileceğiniz bir görüntülü sohbet. Ayrıca burada benzer ilgi alanlarına sahip bir topluluk bulabilir ve benzer düşünen insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlar edinebilir veya aşkı arayabilirsiniz. Hizmet, bir web sürümünde ve akıllı telefonlar için bir uygulama olarak mevcuttur.

Meowchat — rastgele insanlarla tanışmak ve iletişim kurmak için bir başka popüler çevrimiçi görüntülü sohbet. Uygulamada, yalnızca bire bir video aracılığıyla iletişim kurmakla kalmaz, aynı zamanda tematik sohbet odalarında benzer düşünen insanlarla da konuşabilirsiniz. Bu benzersiz bir özellik olmasa da, yine de çok kullanışlıdır...

Bazoocam — uzun yıllardır çalışan ve kullanıcılar arasında hala çok popüler olan bir görüntülü sohbet. Partner aramak için esnek ayarlar olmamasına rağmen, çevrimiçi mini oyunlar ve kendi 18+ video yayın platformu vardır. Birçoğu için bu aynı zamanda internette vakit geçirmenin ilginç bir yoludur.

Kesinlikle dikkat etmeniz gereken popüler çevrimiçi görüntülü sohbetlerin yalnızca küçük bir bölümünü adlandırdık. On kat daha fazlası var. Ve kesinlikle kendiniz için ilginç bir şeyler bulacaksınız. Önemli olan boş boş oturmak değil, harekete geçmektir.

İnsanlarla çevrimiçi ortamda nasıl daha etkili bir şekilde tanışılacağına dair faydalı ipuçları


Yukarıda bahsedilen School of Swipe, özellikle henüz yeterli deneyime sahip olmayan ve çeşitli hatalar yapabilen web arkadaşlığına yeni başlayanlar için gerçekten çok yararlı olabilir. Bu nedenle size web arkadaşlığına yardımcı olacak birkaç yararlı ve evrensel öneri daha vermek istiyoruz:

İlgi alanlarınıza, hedeflerinize ve tercihlerinize uygun çevrimiçi arkadaşlık platformlarını seçin. Varsayılan olarak sizin için doğru olmayan sitelerde zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamayın.

Profilinize daha fazla dikkat edin. Kendinizden, ilgi alanlarınızdan, hedeflerinizden ve arkadaşlıktan beklentilerinizden bahsedin. Gülümsediğiniz ve doğal göründüğünüz yüksek kaliteli fotoğraflar ekleyin.

Diğer insanlarla iletişim kurarken aktif ve proaktif olun. Önce yazmaktan, soru sormaktan, iltifat etmekten ve diğer kişiye ilgi göstermekten korkmayın.

İletişimde dürüst ve açık olun. Hayatınızı süslemeyin, biyografik gerçekler uydurmayın, gerçekte olmadığınız bir kişi gibi görünmeye çalışmayın.

Partnerlerinize karşı kibar olun ve saygı gösterin. Kaba veya müstehcen bir dil kullanmayın, karşınızdaki kişiyi görmezden gelmeyin ve size hitap edildiğini duymak istemeyeceğiniz hiçbir şey söylemeyin.

Çevrimiçi arkadaşlıkta güvenliği unutmayın. Telefon numaranız, ev veya iş adresiniz, herhangi bir finansal bilginiz gibi kişisel bilgilerinizi yabancılarla paylaşmayın. İnternette size zarar verebilecek birçok siber suçlu olduğunu unutmayın.

Ve bir kez daha hatırlatalım: ilk gerçek görüşmeden önce, partnerinizi daha iyi tanımak ve nasıl bir insan olduğunu, gerçek hedeflerinin ve güdülerinin ne olduğunu ve herhangi bir "ortak zemine" sahip olup olmadığınızı anlamak için video aracılığıyla iletişim kurmak çok yararlı olacaktır. Acele etmeyin. Bu durumda acele etmenin genellikle tamamen uygunsuz olduğu ortaya çıkar.

Son olarak, size en keyifli, heyecan verici ve umut verici çevrimiçi arkadaşlık deneyimleri dilemek istiyoruz. Düzinelerce ilginç partnerle tanışacağınızdan eminiz. Ve belki de aralarında tam olarak kaderinizi bağlamaya hazır olacağınız kişi olacaktır.

 

Anahtar Kelimeler: CooMeet live

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir