Haber

DasDas'ın Tiyatro Biletleri Çıktı...

DasDas'ın Tiyatro Biletleri Çıktı...

2017.03.01 00:00
| |
0
|
5225


“DasDas” kapılarını açtıktan hemen sonra, 3 Nisan akşamı ise “Kayıp El”e ev sahipliği yapacak.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI’NIN YENİ SANAT NOKTASI  “DasDas”IN TİYATRO BİLETLERİ ÇIKTI!
 
30 Mart’ta Ataşehir’de kapılarını açacak olan “DasDas” sanatseverleri hem DasDas prodüksiyonu yepyeni oyunlarla hem de konuk tiyatroların oyunlarıyla buluşturacak. İlk ayda dört oyunun prömiyerinin yapılacağı “DasDas”ın tiyatro biletlerine bugünden (1 Mart’tan) itibaren Biletiva üzerinden ulaşabilecek.


 
“DasDas” 30 Mart’ta kapılarını açma heyecanını yaşarken, o gece ana sahnede prömiyerini yapacak ilk oyun “Joseph K” olacak. Kafka’nın “Dava” adlı eserinden uyarlanan oyunda Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber ve Özgün Aydın rol alıyor. Oyun, 8 ve 20 Nisan tarihlerinde tekrar sahnede olacak.


 
“DasDas” kapılarını açtıktan hemen sonra, 3 Nisan akşamı ise “Kayıp El”e ev sahipliği yapacak. Oyun 4-14-15 ve 28 Nisan akşamları da sahnede olacak. Dasdas prodüksiyonu “Kayıp El”in oyuncu kadrosunda Ali Yoğurtçuoğlu, Arif Pişkin, Duygu Üstünbaş ve İnanç Konukçu yer alıyor.

 

 
6 Nisan akşamı, bir başka yeni oyun olan Hemzemin ve DasDas Prodüksiyonu “Bi Parça Plastik”, DasDas Sahne’de prömiyerini yapacak. Süreyya Güzel, Ahmet Rıfat Şungar, Hare Sürel, Erce Kardaş ve Ushan Çakır’ın rol aldığı oyun, 7-21-22 ve 30 Nisan tarihlerinde de yine DasDas Sahne’de olacak.


 
25 Nisan akşamı ise Twilight Zone serisinden uyarlama “Alacakaranlık Kuşağı” DasDas’ta prömiyerini yapacak. Birbirinden bağımsız ama yine de birbiriyle ilintili 6 Alacakaranlık Kuşağı hikâyesinden oluşan oyunun kadrosunda Ayşegül Tekin, Çağdaş Tekin, Doruk Şengün, Melina Özpromodos ve Oğuz Utku Güneş yer alıyor. Oyun hemen ertesi gün, 26 Nisan akşamı bir kez daha tiyatroseverlerle buluşacak.
 
30 Mart’ta ilk oyunu ile kapılarını açacak olan DasDas’ın tiyatro biletleri Biletiva’da satışta!
 

Anahtar Kelimeler: dasdas, bi parca plastik, kayıp el

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir