İnziva Mart ayında Ataşehir'de!

İnziva Mart ayında Ataşehir'de!

2022.03.03 00:00
| |
0
|
528


Lavean Sanat Grubu’nun yapımcılığını üstlendiği “İNZİVA” tiyatro oyunu, Mart ayında çeşitli sahnelerde seyircileriyle buluşmaya devam edecek.

Pandeminin ardından sezona verimli başlayan Lavean Sanat Grubu, İnziva oyunuyla gerçekleştirdiği Anadolu turnesinin ardından İstanbul’daki seyircileriyle çeşitli sahnelerde buluşmaya devam etti. Kentin her iki yakasında da seyircileriyle bir araya gelen İnziva, sezon başında Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da seyircileriyle buluşmuş ve oyun büyük beğeni toplamıştı. Yoğun talebin ardından 22 Mart Salı günü Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde tekrar seyircileriyle bir araya gelecek.

İnziva oyununun konusu ise kısaca şöyle; İki düşman asker, kutsal bir bölgeye hâkim olmak için savaştıkları sırada aynı mağaraya düşerler. Tek başlarına kurtulmalarının imkânsız olduğu bu mağarada iki asker arasında ölmek ve öldürmek üzerine bir savaş başlar. Zaman ilerledikçe zihinlerinin anlamlandıramayacağı esrarengiz olaylar meydana gelir. Tüm bu gizemli olaylar sırasında birbirleriyle ve kendileriyle yüzleşip kurtulmaya çalışırken, sonunda birileri onları bulur. Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.

Berat Beyoğlu’nun yazıp – yönettiği İnziva’nın dekor – kostüm tasarımı Hacer Duran’a, ışık tasarımı ise Zabit Erol’a ait. Oyunun müziklerinde ise başarılı rap sanatçısı Allâme’nin imzası bulunmakta.

İNZİVA MART TAKVİMİ:

12 Mart Cumartesi – 20.30 – Caddebostan Kültür Merkezi/A Salonu

22 Mart Salı – 20.00 – Ataşehir MSKM Halit Akçatepe Sahnesi

Oyunun biletlerini Mobilet ve Biletinial platformlarından temin edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: inziva, lavean sanat grubu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir