Haber

İsimsiz Yıldız

İsimsiz Yıldız

2016.09.26 00:00
| |
0
|
3632


Dünyaca ünlü grafik sanatçısı Emrah Yücel, Tuba Ünsal Prodüksiyon’un ilk tiyatro oyunu “İsimsiz Yıldız” için iki farklı afiş tasarladı!


“İSİMSİZ YILDIZ”IN AFİŞLERİ EMRAH YÜCEL’DEN FOTOĞRAFLARI MEHMET TURGUT’TAN!

Dünyaca ünlü grafik sanatçısı Emrah Yücel, Tuba Ünsal Prodüksiyon’un ilk tiyatro oyunu “İsimsiz Yıldız” için iki farklı afiş tasarladı! Afiş için oyuncuları kostümleriyle fotoğraflayan Mehmet Turgut ise oyuna özel bir de tanıtım videosu çekti.

 

“Avatar”, “Kill Bill”, “Chicago” gibi birçok Hollywood filminin yanı sıra, “G.O.R.A.”, “Asmalı Konak”, “Vizontele” gibi sevilen filmlerin afişlerine imza atan dünyaca ünlü grafiker Emrah Yücel, provaları devam eden “İsimsiz Yıldız” oyunu için iki farklı afiş tasarladı.

 

Başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut ise; “İsimsiz Yıldız”ın oyuncuları Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu’nu afiş için kostümleriyle fotoğrafladı. Turgut’un oyun için çektiği kısa tanıtım videosu da sosyal medya üzerinden izleyicilerle paylaşıldı.

 

Tuba Ünsal Prodüksiyon’un ilk tiyatro projesi olan “İsimsiz Yıldız”; Romanyalı yazar Mihail Sebastian’ın ülkesinde en çok oynanan ve aynı zamanda sinemaya da uyarlanan oyunu. Yönetmenliğini Kayhan Yıldızoğlu’nun üstlendiği “İsimsiz Yıldız”da; Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu birlikte rol alıyor. Oyun; mücevherleri ile gökyüzü arasında bir seçim yapması gereken, aşk ve cesaretsizliğin yıkıcı tezatlığında bir karar vermek zorunda kalan Mona’nın hikayesini anlatıyor.

Ali Yalaz’ın Türkçeleştirdiği oyunun yönetmen yardımcılığını Melda Narin Güler ve Yiğit Pakmen üstleniyor. Dekor tasarımını Tuba Erdem’in, ışık tasarımını Cem Yılmazer’in yaptığı Tuba Ünsal Prodüksiyon yapımı “İsimsiz Yıldız” Ekim 2016’da tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 


Bilgi için:   

 facebook.com/isimsizyildiz
 twitter.com/YIsimsiz
 instagram.com/isimsizyildiiz

Anahtar Kelimeler: isimsiz yıldız, tiyatro

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir