Haber

Ezber Bozan Çılgın Deneyim Tiyatrosu...

Ezber Bozan Çılgın Deneyim Tiyatrosu...

2016.10.04 00:00
| |
0
|
2821


İspanyolca’da “ağzı açık bırakacak derecede şaşırtıcı ve heyecan verici” anlamına gelen Fuerza Bruta,


GÖSTERİ DÜNYASININ EZBER BOZAN ÇILGIN DENEYİM TİYATROSU; FUERZA BRUTA İLK KEZ TÜRKİYE’DE!

 

Heyecanlanacak, etkilenecek, hatta ıslanacaksınız!

10 yılda, sergilendiği 50 ülkede, 5000’in üzerindeki performansla toplam 2 milyon kişiye ulaşan, müziği, dansı ve akrobasiyi 70 dakikanın içine başarıyla sığdıran deneyim tiyatrosu Fuerza Bruta, Vakkorama ve Power FM sponsorluğunda ilk defa Türkiye’de.

İspanyolca’da “ağzı açık bırakacak derecede şaşırtıcı ve heyecan verici” anlamına gelen Fuerza Bruta, bu yılın en merak uyandıran ve heyecanla beklenen etkinliği. De La Guarda’nın yaratıcılarından Arjantinli deha Diqui James’in müzik, su, dans ve akrobasi ile örüp, orijinal bir dekor ve görsel efektlerle hayat verdiği Fuerza Bruta, 16-29 Kasım tarihlerinde, izleyicilerine Volkswagen Arena’da unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

 

Seyirciyi interaktif bir katılımcı haline getiren performans, görsel efektler ile yarattığı illüzyonla bireysel ya da gruplar halinde bir çılgınlık yaşatıyor. Müzik, dans, akrobasi ve görsel efektlerin birbirinden yetenekli performans sanatçılarıyla buluştuğu Fuerza Bruta’da, katılımcılar 70 dakika boyunca hiç oturmadan 360 derece izlenebilen bir görsel ve işitsel şölene dahil oluyorlar.

Toplam 10 bölümden oluşan Fuerza Bruta’nın amacı, seyirciyle zihinsel bir bütünlük kurarak ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı bir duygu bağı oluşturmak. Şimdiye kadar 10 milyon kişi ile buluşan Fuerza Bruta içinde bulunduğumuz dijital dünyayı sanatsal ve teatral bir anlatımla harmanlayarak izleyicilerin hayal dünyaları ve içlerindeki saklı enerjiyi açığa çıkarıyor.

 

İlk iki günün biletleri satışa çıktığı gün tükenen Fuerza Bruta’nın 19-29 Kasım tarihli biletlerini Biletix’den satın alabilirisiniz.

Anahtar Kelimeler: fuerza bruta, tiyatro

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir