Eğitim

Usta eğitmenler ile dersler başlıyor

Usta eğitmenler ile dersler başlıyor

2017.10.27 00:00
| |
0
|
5572


Sahne Tozu Tiyatrosu usta isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile Nişantaşı’nda derslere başlıyor.

Sahne Tozu Tiyatrosu usta isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile Nişantaşı’nda derslere başlıyor.

Çağlar İşgören tarafından 2005 yılında İzmir’de kurulan ve sanat danışmanlığını Haldun Dormen’in üstlendiği Sahne Tozu Tiyatrosu, verdiği tiyatro eğitimleriyle Türkiye’deki en iyi 10 tiyatro okulu arasında yer alıyor. Göksel Kortay ise okulun bölüm başkanlığını yapıyor. Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk, müzikal, genel kültür, sahne uygulamaları, diksiyon ve yazarlık dersleri veriliyor.

Bu yıl “Master Class” eğitimleri verecek olan akademinin kadrosuna Haldun Dormen, Göksel Kortay, Zafer Ergin, Selçuk Yöntem, Kandemir Konduk’un yanısıra Suna Keskin ve Aliye Uzunatağan’da katıldı. Serpil Günseli ise müzikal derslerinde müzik direktörlüğü yapıyor. Sahne Tozu Tiyatrosu, öğrencilerin Türkiye’nin en değerli sanatçılarından ders alarak, tecrübelerinden birebir faydalanarak yetişmesini amaçlıyor.

Haldun Dormen, Göksel Kortay, Zafer Ergin, Selçuk Yöntem, Suna Keskin, Aliye Uzunatağan ve Kandemir Konduk’tan oluşan eğitmen kadrosu; Kasım ayında başlayacak olan eğitimlere tiyatroseverleri bekliyor.

8 aylık eğitim sezonunun bitiminde öğrencilere; Sahne Tozu Tiyatrosu’ndan eğitim aldığına dair, eğitmenin imzası bulunan bir belge veriliyor.

Bilgi için:0212 216 20 34

Anahtar Kelimeler: sahne tozu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir