Haber

Tiyatro Keyfi - Çocuk  İstiyorum Kasım - Aralık'ta

Tiyatro Keyfi - Çocuk İstiyorum Kasım - Aralık'ta

2017.10.24 00:00
| |
0
|
3406


"Çocuk İstiyorum", evlenme tekliflerinin havada uçuştuğu, sürprizlerle dolu bir komedi.


Tiyatro Keyfi'nde yeni sezonun ilk eseri “Çocuk İstiyorum” 9 Ekim’de davetlilere verilen galayla topluluğun ana salonu olan Borusan Oto Dolmabahçe Sahne'de başladı.
 
Bekir Aksoy'un yazdığı, Turgay Kantürk’ün yönettiği “Çocuk İstiyorum” hayat, evlilik ve ilişkiler üstüne incelikli, güncel bir komedi! Usta oyuncular Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy ve Kemal Başar’a genç yetenek Defne Bölükbaşıoğlu eşlik ediyor.  

Işık tasarımı Yüksel Aymaz’ın, kostüm tasarımı Mine Erbek Gökbuget’in, müzikleri ise Bora Öztoprak’ın imzasını taşıyan “Çocuk İstiyorum”, sezon boyunca seyirciyle buluşmaya devam edecek.


 
Eserin 2017 İstanbul Programı:


24, 27 Ekim, 7, 16, 17, 23, 29, 30 Kasım, 1, 14, 15, 26 Aralık 20:30, Borusan Oto Dolmabahçe Sahne, Süzer Plaza.


28 Ekim 20:30, Caddebostan Kültür Merkezi.


15, 29 Kasım, 13, 27 Aralık 20:30, Duru Tiyatro.
 
“Çocuk İstiyorum”, evlenme tekliflerinin havada uçuştuğu, sürprizlerle dolu bir komedi. Oyundaki karakterler ilgi çekici: Taşlardan bile özür dileyen,  boyundan, saçının azlığından, kilolarından şikayetçi  çok zengin bir adam... Evlenmeyi kafasına koymuş, kurnazlığıyla aman dedirten fettan bir kadın... Uzun boyu, karizması, fit ve sağlıklı görünümüyle popüler olmaya mahkûm bir doktor... Zekasına olmasa da güzelliğine oldukça güvenen bir genç kadın... Herkesin hem av hem avcı olduğu bu ilişkiler yumağında hedefi acaba kim vuracak?
 
Biletleri Biletix ve gişelerde satışta olan Tiyatro Keyfi'nin eserleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler, aylık oyun programları ve çağdaş, teke tek oyunculuk atölyeleri topluluğun www.tiyatrokeyfi.com.tr adresinden takip edilebilir.

Anahtar Kelimeler: çocuk istiyorum, tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir