Haber

Tiyatro Keyfi'nden öğrencilere büyük kampanya

Tiyatro Keyfi'nden öğrencilere büyük kampanya

2017.03.25 00:00
| |
0
|
3308


Uluslararası bir şirket olan, sanat yönetmenliğini Kemal Başar'ın üstlendiği Emma Art'ın bir kuruluşu olarak 2013'te İstanbul'da perde açan...


Uluslararası bir şirket olan, sanat yönetmenliğini Kemal Başar'ın üstlendiği Emma Art'ın bir kuruluşu olarak 2013'te İstanbul'da perde açan, repertuarında yalnızca ülkemizde ilk kez sergilenecek olan metinlere ve klasiklere yer veren, minimalist üslubu benimseyen, usta yönetmen, oyuncu ve tasarımcıların çalıştığı Tiyatro Keyfi, eserlerini düzenli olarak sergilediği Borusan Oto Dolmabahçe Sahne ile İstanbul ve turnelerdeki tüm gösterimlerinde öğrenciler için bir kampanya başlattı.

Topluluğun Camille - Taşın Kalbi (Kültür Bakanlığı'nın desteğiyle), Ted Bundy, Shakespeare'in Bütün Eserleri - Hafif Kısaltılmış, Cahide Sonku, Öykülerden Oyunlar, Aşk ve Mucize adlı gösterilerinde öğrenciler önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla sınırlı sayıda bileti gişeden 20 TL'ye satın alabiliyor.

Bu kampanyaya ek olarak 9 Nisan Pazar günü sat 20:00'de Caddebostan Kültür Merkezi'nde sergilenecek olan Ted Bundy'yi 200 öğrenci gişede 15'er TL ödeyerek izleyebilecek.

Cüneyt Arkan ve Kemal Başar'ın ortakları olduğu Emma Art'ın Frankfurt'ta açacağı, Tiyatro Keyfi'nin kardeş sahnesi Emma Bühne de Ekim ayında perdelerini Türkçe üstyazıyla sergileyeceği Camille, Ted Bundy ve Shakespeare'in Bütün Eserleri - Hafif Kısaltılmış ile açıyor. Emma Bühne yaz aylarında uluslararası tasarımcılar ve Alman oyuncularla yapacağı 2 eserin de ön hazırlıklarına başladı. Faaliyetini Almanca ve Türkçe eserlerle ve Almanya'daki azınlıklar ile Alman gençlere vereceği tiyatro dersleriyle sürdürecek.

Tiyatro Keyfi'nin oyun programına www.tiyatrokeyfi.com.tr web sitesinden, program ve biletlerine ise Biletix'ten ulaşılabilir. Oyunculuk atölyeleri ve eserler için bilgi ve rezervasyon: 05382722379 ve info@tiyatrokeyfi.com.tr

İlginize teşekkür ederiz.

Anahtar Kelimeler: tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir